Неділя, 04 грудня 2016 04:02

"Черкаські Мавпи" в овертаймі завдали поразки БК "Кремінь"

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. У зустрічі чемпіонату України з баскетболу Суперліги Парі-Матч БК "Кремінь" приймав гравців "Черкаських Мавп", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Вже у першій чверті гості з Черкас заробили солідний гандикап в 15 очок, але наступний відрізок гри практично звів нанівець старання черкасців у першій – 40:42. Надалі зустріч була досить рівною і переможець визначився лише за підсумком овертайму, в якому краще себе проявили "Черкаські Мавпи" – 87:83.

Кращим в складі господарів став Роберт Вудсон, який відіграв матч практично без замін та заробив дабл-дабл - 22 очки та 10 підбирань.

За переможців ("Черкаські Мавпи") однозначним лідером був Ігор Чумаков: в його активі 26 балів та 14 підбирань. Також варто відзначити захисника Олександра Сізова, який також записав дабл-дабл в свій актив - 12 очок, 12підбирань та 5 результативних передач.

Відзначимо, що в турнірній таблиці чемпіонату "Мавпи" посідають 4 місце, маючи 11 очок (3 перемоги і 5 поразок), натомість "Кремінь" на 10-й сходинці з 1 перемогою у 8 поєдинках.

Нагадаємо, що "Кремінь" наступний матч проведе на виїзді в Одесі, де 28 жовтня зіграють проти місцевої "БІПИ". "Мавпи" ж наступний поєдинок зіграють вдома проти "Дніпра".