Субота, 03 грудня 2016 21:51

"Мілан" вперше за чотири роки переміг "Ювентус" у матчі чемпіонату Італії

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. “Мілан” вперше за чотири роки здобув перемогу над туринським “Ювентусом”, передає УНН з посиланням на La Gazzetta dello Sport.

Повідомляється, що вирішальний і єдиний гол на 65-й хвилині забив Мануель Локателлі.

Таким чином, “Мілан” здобувши перемогу з рахунком 1:0 у домашньому матчі дев’ятого туру чемпіонату Італії з футболу, перервав свою програшну серію в матчах зі “старою Сеньйорою”.

Після цієї перемоги “Мілан” посідає друге місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи від “Ювентуса”, який після поразки все одно залишиться лідером чемпіонату, на два пункти.

Нагадаємо, що попередню перемогу над туринським клубом “Мілан” здобув майже чотири роки тому — 25 листопада 2012 року, коли переміг з рахунком 1:0. Після тієї зустрічі “Мілан” програв “Ювентусу” сім матчів поспіль із загальним рахунком 4:13.