Субота, 03 грудня 2016 13:41

Донецький "Шахтар" переграв "Зірку" із Кропивницького

ЖИТОМИР-КРОПИВНИЦЬКИЙ. 23 жовтня. УНН. В рамках 12-го туру Ліги Парі-Мат донецький "Шахтар" на виїзді з рахунком 3:0 переграв "Зірку" з Кропивницького, передає кореспондент УНН.

Порівняно із матчем з бельгійським “Гентом”, тренер “Шахтаря” Пауло Фонсека зробив п’ять замін, зокрема зі стартових хвилин на поле вперше вийшов 20-ріний нападник Андрій Борячук. З перших хвилин матчу “Шахтар” захопив ініціативу, створивши чимало небезпечних моментів. У перші півгодини моменти мали Ісмаїлі та Тайсон, проте обидва вони не зуміли переграти воротаря “Зірки” Євгена Паста.

На 33-ій хвилині шанс розписатись у воротах команди із Кропивницького мав вихованець “Шахтаря” Андрій Борячук, проте, перебуваючи перед пустими воротами, нападник не зміг як слід вдарити по м’ячу. Старання Борячука реалізувались у взятті воріт вже через дві хвилини. На 35-й форвард вийшов віч-на-віч із Пастом, удар Борячука голкіпер парирував, проте від Паста м’яч зрекошетив у захисника кропивничан Федеріко Перейру, від якого круглий і залетів у ворота — автогол.

Подвоїти рахунок мав можливість Тайсон — втім на 42-й хвилині бразилець на добиванні не зміг влучити по пустих воротах.
У першому таймі “Зірка” спромоглась відповісти лише ударами Артема Щедрого та Ігоря Загальського. Перший пробив набагато вище воріт, другий спрямував м’яч у руки П’ятову.

Головною дійовою особою другого тайму став молодий форвард гірників Андрій Борячук. На 56-й хвилині він впав на м’яч, який котився в ворота після удару Богдана Бутка, а через 30 буквально секунд із метрів 14-ти потрапив у стійку воріт. Втім старання молодого форварда все ж втілились в гол — на 73-й хвилині після навісу Фреда, Андрій головою переправив м’яч у ворота.

Крапку у матчі поставив Факундо Ферейра, який замінив А.Борячука. Аргентинець після розрізної передачі на хід, реалізував вихід віч-на-віч — 3:0, головий пас на рахунку Тайсона.

Окрім поразки “Зірка” в цьому матчі ще й втратила одного гравця — на 57-й хвилині захисник Максим Ковальов, після невдалого приземлення на зігнуте коліно, був змушений покинути поле на носилках.

Після 12 турів донецький “Шахтар” займає перше місце у турнірній таблиці із 32 очками, на другому місці перебуває “Зоря” із Луганська — у луганчан 26 очок. Після нічиєї із “Олександрією” “Динамо” опустився на третю сходинку таблиці із 24 очками.