Субота, 10 грудня 2016 05:06

Жіноча збірна України стала бронзовим призером Кубка світу з фехтування

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. У Таллінні (Естонія) відбулися командні змагання серед шпажисток в межах етапу Кубка світу з фехтування, які завершилися потраплянням українок на п’єдестал пошани. Про це повідомляє Федерація фехтування України, передає УНН.

У турі прямого вибування українки стартували під восьмим номером і в 1/8 фіналу здобули першу перемогу над збірною Японії з рахунком 45:37. Далі у напруженому протистоянні з німкенями українські шпажистки вирвали перемогу в суперниць в додатковий час, вигравши свій пріоритет.

У фінал змагань Ксенію Пантелєєву, Анфісу Почкалову, Фейбі Бежуру і Олену Кривицьку не пустили майбутні володарки “золота” етапу Кубка світу — естонки, що обіграли українок з рахунком 45:23.

У поєдинку за “бронзу” турніру збірна України без особливих труднощів розібралася з китаянками, закінчивши зустріч з рахунком 45:34 на свою користь.

Варто зазначити, що це перша медаль для України на міжнародній арені в дорослій віковій категорії в сезоні 2016/2017.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з фехтування на шаблях 14 серпня завоювала срібну медаль Олімпійських ігор.