Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 листопада 2017 11:47
Новини: Політика

Міністр фінансів України підпише угоду зі США щодо податкових правил

Міністр фінансів України підпише угоду зі США щодо податкових правил

Олександр Данилюк

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Кабінет Міністрів України схвалив проект угоди між урядами України та США для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” та уповноважив міністра фінансів Олександра Данилюка її підписати. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передає УНН.

Як зазначається, перевагами цієї угоди, розробленої та узгодженої з американською стороною є те, що фінансові установи держав-партнерів звільнятимуться від примусового утримання податку з платежів від інших податкових агентів, від виконання вимоги утримання податку з транзитних платежів на адресу інших фінансових установ усередині держави-партнера або іншої держави-партнера, від виконання вимоги закривати рахунок, власник якого не виконує вимог FATCA та від примусового утримання податку в розмірі 30% з платежів на адресу таких власників рахунків.

Окрім того, згідно з угодою, збір інформації для податкового органу США буде здійснюватися централізовано державним органом з дотриманням вимог українського законодавства та передаватиметься до податкового органу Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, 1 липня 2014 року набув чинності закон США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків", що містить вимоги до іноземних фінансових організацій, зокрема щодо укладення спеціальної угоди з Податковою службою Сполучених Штатів Америки (IRS), а також здійснення контролю за наявністю рахунків, які відкриваються платниками податків США в українських фінансових організаціях, та інформування про них Податкової служби США.

Джерело: УНН
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...