Пʼятниця, 24 листопада 2017 02:25

"Анахайм" зрівняв рахунок у фіналі конференції плей-оф Кубка Стенлі

КИЇВ. 19 травня. УНН. У четвертому матчі фіналу Західної конференції Кубка Стенлі "Нешвілл Предаторс" зазнали домашньої поразки від "Анахайм Дакс", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Рахунок в матчі кидком з лівого кола вкидання відкрив Рікард Ракелл на 12-й хвилині першого періоду. На 11-й хвилині другого періоду Нік Річі збільшив перевагу "Анахайма", відправивши шайбу в сітку кистьовим кидком з-під ковзанів захисника Романа Йосі з правого флангу під час атаки з ходу.

Нападник "Предаторс" Філіп Форсберг зрівняв рахунок за 34,5 секунди до закінчення третього періоду. Віктор Арвідссон віддав пас на п'ятачок, звідки Форсберг відправив шайбу в "будиночок" Джону Гібсону. Корі Перрі забив гол на 11-й хвилині овертайму та приніс звитягу "Дакс" – 3:2.

Зазначимо, що у третьому періоді "Нешвілл" протягом 1:31 грав вп'ятьох проти трьох, але забити не зумів.

Примітно, що у першому періоді "Дакс" дозволили "Нешвіллу" тільки два рази кинути по воротах Гібсона, встановивши клубний рекорд за цим показником для одного періоду матчу плей-оф.

Зауважимо, що команди здобули по дві перемоги в серії. Матч номер п'ять пройде в Анахаймі.

Нагадаємо, "Нешвілл" вийшов вперед у фінальній серії конференції Кубка Стенлі.