неділя, 20 серпня 2017 р.23:02

"Арсенал" вирвав перемогу у "Лестера" в стартовій грі сезону АПЛ

КИЇВ. 12 серпня. УНН. На стадіоні "Емірейтс" за присутності понад 59 тисяч глядачів матчем місцевого "Арсеналу" та "Лестера" відбулася дебютна гра Англійської Прем'єр-ліги сезону 2017/18 років, передає УНН.

Матч пройшов у результативній манері, в чому глядачі "Емірейтс" переконалися вже у перші 5 хвилин. Менше двох хвилин вистачило зірковому новачку "канонірів" Лякасетту для того аби відкрити рахунок, а згодом невпевнений вихід з воріт Петера Чеха завершився взяттям воріт у виконанні Окадзакі.

При завершенні 30-хвилинки перехоплення Олбрайтона завершилося замкненням прострільної передачі у виконанні Джеймі Варді. Однак на останніх секундах компенсованого часу першої половини Уелбек вирівняв становище на полі – 2:2.

На 56 хвилині подача з кутового Мареза завершилася виграшем верхової боротьби Варді. Як наслідок бомбардир оформив дубль та вивів "лисиць" вперед – 2:3. Ударну двохвилинку провели господарі ближче до закінчення основного часу. Голи Ремзі та Жиру привели команду Венгера до перемоги – 4:3.

Зазначимо, що у другому турі "Арсенал" в гостях зіграє із "Сток Сіті", а "Лестер" прийматиме новачка турніру "Брайтон".

Додамо також, 1-й тур продовжиться 7-ма матчами 12-го серпня.