неділя, 20 серпня 2017 р.23:01

"Челсі" зазнав поразки у першому турі АПЛ

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Чинний чемпіон англійської Прем’єр-ліги лондонський "Челсі" зазнав домашньої поразки у першому турі АПЛ від "Бернлі" - 2:3, передає УНН.

На 14-й хвилині матчу підопічні Антоніо Конте залишилися вдесятьох. Капітан лондонців жорстко зіграв проти суперника, за що отримав червону картку.

Після вилучення гравця "Челсі" гості тричі вразили ворота Куртуа. Гравці "Бернлі" відзначилися на 24-ій, 39-ій, 43-ій хвилині.

У другому таймі "аристократи" всіма силами намагалися відіграти розгромний рахунок. На 59-й хвилині новачок лондонців Мората відквитався за один гол, після чого господарі притисли суперника біля своїх воріт.

Наприкінці матчу "Челсі" грали вже вдев'ятьох, вилучення отримав Фабрегас. На 88-й хвилині, Давід Луїз скоротив відставання до мінімуму, проте зрівняти рахунок чинним чемпіонам не вдалось - 2:3.