Четвер, 23 листопада 2017 15:22

Челсі повторив рекордну перемогу клубу в Лізі чемпіонів

челсі

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Лондонський "Челсі" з різницею в шість голів розгромив новачка групового етапу Ліги чемпіонів азербайджанський "Карабах", передає УНН з посиланням на сайт "Челсі".

Вже на 5-й хвилині господарі поля вийшли вперед. Вілліан після розіграшу кутового відкотив м'яч на лінію штрафного, звідки Педро без перешкод вивіреним ударом поклав м'яч майже в праву від себе "дев'ятку". Дзаппакоста зумів подвоїти рахунок ще у першій 45-хвилинці, мимоволі створивши невеликий шедевр. Отримавши м'яч від Тібо Куртуа, 21-й номер "Челсі" пройшов по брівці зі своєї половини поля і, наблизившись до штрафної, зважився на навіс. Однак м'яч, полетівши по химерній траєкторії, збентежив Шехіча, і вперся в сітку під поперечиною в ближньому куті воріт.

На 55-й хвилині рахунок став великим. Вілліан не став подавати зі стандарту на правому фланзі, розігравши його на короткий час з Фабрегасом. Сеск акуратно навісив на центр штрафного, звідки Аспілікуета абсолютно без перешкод головою переправив м'яч у сітку між рук воротареві. На 68-й хвилині Вілліан могутнім ударом струсонув поперечину. Через три хвилини Вілліан і Азар замість подачі розіграли кутовий. Еден змістився ближче до штрафного і прострілив на її центр. Там захисник грудьми зупинив м'яч точно під удар Бакайоко, який, не зволікаючи, сильно пробив. Рикошет від ноги гравця "Карабаху" додатково завадив голкіперу, якому довелося в четвертий раз діставати м'яч з сітки.

До кінця зустрічі встигнув забити Батшуайі та автогол Медведєва довели цифри на табло до 6:0.

Таким чином, "сині" повторили рекорд клубу, оформивши найбільш розгромну перемогу в Лізі чемпіонів. До цього в 2014 році "Челсі" 6:0 обіграли "Марібор".

Додамо, що у другому турі "Челсі" зіграє в Мадриді з "Атлетіко", а "Карабах" прийме "Рому".