Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 18 червня 2018 15:12

Президент Єврокомісії назвав п'ять пріоритетів для Євросоюзу на 2018 год

Президент Єврокомісії назвав п'ять пріоритетів для Євросоюзу на 2018 год

Жан-Клод Юнкер

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер направив керівництву Європарламенту лист з визначенням пріорітетів  на 2018 рік, передає УНН посилаючись на прес-службу Європейської комісії.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер направив керівництву Європарламенту лист, в якому визначив 5 головних пріоритетів на 2018 рік. До першого пункту він відніс зміцнення європейської торгової програми.

"Торгівля стосується робочих місць, створюючи нові можливості для великих та малих підприємств Європи. Також торгівля має пряме відношення до експорту наших стандартів. Європа завжди була привабливим місцем для ведення бізнесу. Кожен додатковий експорт в розмірі 1 млрд євро підтримує 14 тис. додаткових робочих місць в Європі", - сказав Юнкер.

Другим пунктом стало питання зміцнення промисловості та посилення її конкурентоспроможності. Юнкер наголосив, що особливо це стосується виробничої бази Європи та 32 млн працівників, які утворюють хребет промисловості.

"Вони роблять продукти світового класу, які надають нам нашу перевагу. Нова стратегія промислової політики, яку ми представляємо сьогодні, допоможе нашим промисловим галузям стати світовим лідером у сфері інновацій, оцифрування та декорбонізації", - додав Юнкер.

Третім пунктом є лідерство Європи у боротьбі проти кліматичних змін. Юнкер відмітив, що Єврокомісія готує та розробляє пропозиції стосовно скорочення шкідливих викидів у транспортному секторі.

Четвертий пріоритет зазначений Юнкером стосується інформаційного забезпечення та захисту європейців від кібер-атак.

"Кібер-атаки можуть бути більш небезпечними для стабільності демократії та економіки, ніж зброя та танки. Кібер-атаки не мають кордонів та ніхто не має проти них імунітету. Ось чому сьогодні Комісія пропонує нові інструменти, включаючи Європейське агентство з кібербезпеки, щоб захистити нас від таких нападів", - заявив Юнкер.

До п’ятого пріорітету він відніс питання міграції у Європі. За словами Юнкера, на сьогоднішній день значно ефективніше захищаються зовнішні кордони Європи.

"Більше 1,7 тис. офіцерів з нової Європейської прикордонної служби та берегової охорони тепер допомагають національним прикордонникам країн-членів ЄС у патрулювати біля кордонів таких країн, як Греція, Італія, Болгарія та Іспанія. Спільні кордони та загальний захист повинні йти рука об руку", - висловився з приводу міграції Юнкер.

Також він додав, що легальна міграція є необхідністю для Європи, саме тому Комісія зробила пропозиції, щоб легальні мігранти мали змогу простіше доїхати до Європи.

Як повідомляв раніше УНН, у Європарламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку між Євросоюзом і Україною, Молдовою та Грузією, створити трастовий фонд для інвестицій в Україну.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...