неділя, 24 вересня 2017 р.21:19

"Шахтар" U-19 зазнав поразки в першому матчі Юнацької ЛЧ

КИЇВ. 13 вересня. УНН. "Шахтар" U19 розпочав з поразки свій шлях в Юнацькій лізі УЄФА в матчі проти однолітків з "Наполі", повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі серед нагод господарів варто відзначити удар у стійку. Натомість італійці відкрили рахунок за хвилину до перерви – Гаетано пробив з над дальньої дистанції і поцілив у сітку воріт.

Нападнику Андрію Кулікову вдалося відквитати різницю у рахунку, але рівно через хвилину Дзербін ударом грудьми вирвав для гостей звитягу – 2:1.

Варто відзначити, що з 80 хвилини італійці грали в меншості у 10-х, в компенсований час взагалі в 9-х.

Зауважимо, що "гірники" вчетверте візьмуть участь у турнірі. Найуспішнішим для клубу став сезон-2014/15, коли команда під керівництвом Валерія Кривенцова дісталася фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Додамо, що наступний поєдинок юні "гірники" зіграють" 26 вересня проти однолітків з "Манчестер Сіті".

Нагадаємо, сьогодні "Шахтар" стартуватиме у Лізі чемпіонів.