вівторок, 26 вересня 2017 р.16:26

Шахтар мінімально обіграв Наполі на старті ЛЧ

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Донецький "Шахтар" здобув перемогу 2:1 в матчі першого туру групової стадії Ліги чемпіонів у домашньому протистоянні з "Наполі" на ОСК "Металіст", передає кореспондент УНН.

Дотепний пас Феррейри дозволив Тайсону увірватися у штрафну гостей та завдати точного удару в кут воріт Пепи Рейни – 1:0. Також бразилець міг і подвоїти результат. При виході віч-на-віч із Рейною воротар неаполітанців виявився переможцем. "Наполі" мав кілька моментів, а одного разу футболіст "оранжево-чорних" ледь не зрізав м'яч у власні ворота.

Примітно, що у перші 45 хвилин "партенопейці" мали тотальну перевагу за кутовими – 8:0.

Перша 15-хвилинка другої половини також завершилася взяттям воріт Рейни. Степаненко зробив обвідний навіс з флангу між трьома гравцями "Наполі" та Рейною. Передачу українця замкнув головою Феррейра – 2:0. Фол у підкаті від Степаненка на Мертенсі дозволив італійцям зусиллями Міліка забити з пенальті – 2:1.

До фінального свистку донеччани відзначилися ударом Феррейри у стійку воріт Рейни, а у "Наполі" змарнував стовідсоткову нагоду поляк Мілік, який запустив м'яч над поперечиною воріт.

Варто зазначити, що до цього матчу "гірники" програвали італійським клубам 12 разів із 18 поєдинків.