Четвер, 23 листопада 2017 15:07

"Челсі" та "Рома" зіграли в результативну нічию

Футбол

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Зустріч третього туру Ліги чемпіонів серед лідерів групи С лондонського "Челсі" та італійської "Роми" завершилася бойовою нічиєю 3:3, передає УНН.

Давид Луїс відкрив рахунок на 11 хвилині, завдавши з ходу з-за меж штрафного кручений удар впритул з правою штангою. На 37 хвилині після рикошету м'яч прилетів на ногу Азару, який всупереч сценарію гри зробив рахунок 2:0.

Ще до перерви "Рома" відіграла один м'яч - Коларов увірвався в штрафну і закінчив прохід взяттям воріт. А на 64-й хвилині "Рома" зрівняла рахунок - Фасіо зробив закид з центру поля, і Джеко одним дотиком вгатив м'яч у ворота.

Приблизно через п'ять хвилин Джеко оформив дубль і вивів "Рому" вперед, але ще через п'ять хвилин дубль оформив Азар - 3:3.

Зазначимо, що в іншій зустрічі квартету С мадридський "Атлетіко" не зумів в гостях у більшості обіграти "Карабах" – 0:0.

Турнірне становище в групі С: "Челсі" – 7 очок, "Рома" – 5, "Атлетіко" – 2, "Карабах" – 1.