Субота, 25 листопада 2017 10:05

"Динамо" в більшості зіграло внічию з "Янг Бойз"

матч

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Київське "Динамо" у матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи проти "Янг Бойз" зіграло внічию з рахунком 2:2, передає кореспондент УНН.

Вже на першій хвилині динамівці могли відкривати рахунок. Віда вивів сам на сам Мбокані, який невлучно пробив по воротам. А через хвилину гості провели небезпечну атаку, яка закінчилася також невлучним ударом.

Після активних перших хвилин, гості більше пресингували киян. І як результат, на 17 хвилині Асале відкрив рахунок у матчі. Кияни на гол відповіли гострою атакою, яка закінчилась ударом повз воріт. А на 21-й хвилині Сидорчук небезпечно пробив по воротах "Янг Бойз", м’яч пролетів вище воріт.

Впродовж тайму "Динамо" вдалося захопити ініціативу. Зрівняти рахунок міг Гонсалес, який з декількох метрів влучив у штангу. На 33-й хвилині голкіпер гостей врятував свою команду. А ще через хвилину господарі зрівняли рахунок. Швидку комбінацію реалізував Мбокані.

Через шість хвилин гості знову вийшли вперед. Дубль оформив Асале. До кінця першого тайму рахунок не змінився. У другому таймі динамівці з перших хвилин ринулися в атаку. І на 48 хвилині Морозюк зі штрафного зрівняв рахунок.

Після голу гра проходила на зустрічних курсах. Проте помилки динамівців призводили до небезпечних атак. На 63-й хвилині Гармаш вийшов на поле замість Сидорчука, який отримав травму.

Після заміни господарі притисли суперника до своїх воріт. На 71-й хвилині Морає "розстрілював" ворота "Янг Бойз", проте його удар заблокував захисник.

На 74-й хвилині, після подачі кутового Віда отримав розсічення голови, після зіткнення з Нгаламеу. Лікарям не вдалося зупинити кровотечу, після чого він  був замінений. На 82-й хвилині гості залишились у меншості. За другу жовту був вилучений Саного. Після вилучення кияни притисли суперника і на 87-й хвилині захисник заблокував удар Мораєса з воротарської зони. Додані 6 хвилин у матчі не змінили рахунок.