Субота, 25 листопада 2017 00:29

"Зоря" здобула другу перемогу у груповій стадії Ліги Європи

зоря

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. На "Львів Арені" за присутності 9521 глядача луганська "Зоря" приймала німецьку "Герту" в рамках третього туру групового циклу Ліги Європи, повідомляє УНН.

На 7 хвилині Вайзер мав нагоду відкрити рахунок – Лунін зробив сейв. На 38 хвилині господарі заробили небезпечний штрафний. Сіллас вирішив пробити низом і, м'яч, пролетівши під стінкою, потрапив у сітку воріт.

"Герта" відігралася на початку другої 45-хвилинки. Деві Зельке виграв верхову суперечку із Гречишкіним та вгатив м'яч у ворота – 1:1. Після цього "Зоря" мала серію голових моментів, один із яких реалізував Савток та приніс українському колективу перемогу - 2:1.

Примітно, що в іншій грі квартету J "Естерсунд" та "Атлетік" розписали мирову 2:2.

Зауважимо, що лідером квартету залишився шведський колектив – 7 очок, далі йде "Зоря" – 6, "Атлетік" – 2, "Герта" – 1.