Субота, 18 листопада 2017 23:42

Баскетболісти "Дніпра" виграли п'ятий матч у межах Суперліги

баскетбол

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У Миколаєві місцевий клуб на паркеті ПС "Надія" зустрівся з одним із лідерів Суперліги Парі-Матч БК "Дніпро", інформує УНН з посиланням на ФБУ.

Найбільш активні дії в дебюті зустрічі були у Глєбова з Тимофеєнком. Більшу частину стартової чверті господарям ще вдавалося стримувати суперника. Та на заключних хвилинах помилки миколаївців в захисті та низька результативність далися взнаки. "Дніпро" вийшов вперед за підсумками чверті на 9 очок.

У другій чверті тенденція збереглася. Хоча на самому початку Іванов поцілив з-за дуги, кращими і за цим показником були гості. За першу половину вони забили 6 триочкових з 13-ти, проти 3/15 в господарів. За підбираннями також була перевага гостей – 24:17. Тож на велику перерву господарі програвали вже 15 очок.

Поновлення боротьби не обіцяло особливих перспектив миколаївцям. "Дніпро" довів протистояння до тріумфу 101:68.

Таким чином, "Дніпро" продовжив виграшну серію, довівши її до 5 поєдинків поспіль. У "Миколаєва" 2 виграші і 3 поразки.