Субота, 18 листопада 2017 19:56

Українські важкоатлети здобули нагороди на молодіжному ЧЄ

Легкоатлети

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У Дурресі (Албанія) продовжились змагання чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, на якому успішні виступи продовжили демонструвати уродженці України, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Ганна Панова стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорів у ваговій категорії 69 кг. Також Ганна здобула мале "срібло" в ривку і "бронзу" в поштовху.

Марія Тимощук виборола бронзову медаль у сумі двоборства у ваговій категорії до 63 кг. Срібною призеркою європейської першості стала Вероніка Івасюк (вагова категорія 58 кг). Також Івасюк здобула мале "золото" в ривку і "бронзу" в поштовху.

Ангеліна Ломачинська у ваговій категорії до 48 кг здобула бронзову нагороду в ривку та четверте місце в сумі двоборства. І у ваговій категорії до 62 кг Ярослав Заболотний також у ривку отримав бронзову нагороду і завершив свій виступ на четвертому місці в сумі двоборства.

Відзначимо, що Ольга Пікаш (до 58 кг) виборола бронзову нагороду чемпіонату Європи.