Пʼятниця, 17 листопада 2017 21:42

"Челсі" у матчі з "Вотфордом" перервав серію поразок в АПЛ

челсі-вотфорд

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. У першому поєдинку сьогоднішнього ігрового дня 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" на "Стемфорд Брідж" приймав сусіда по турнірній таблиці "Вотфорд", повідомляє УНН.

Вже на 12 хвилині пас Едена Азара знайшов Педро, який поза штрафного майданчику завдав ефектного удару. М'яч від стійки залетів у ворота Гомеса. Кінцівка першого та початок другого таймів краще вдалася гостям – голи на рахунку Дукуре та Перерйри.

"Синім" вдалося відігратися лише на 71 хвилині. Гол в активі Батчуайя. Вирвати три очки господарям вдалося тільки на останніх хвилинах протистояння завдяки м'ячам Аспілікуети та Батчуайя – 4:2.

Таким чином, чинний чемпіон Англії виправився за попередні поразки від "Крістал Пелас" та "Манчестер Сіті".

Додамо, що в активі "Челсі" 16 очок, "Вотфорд" відстає тільки на один бал – 4 і 5 місця в турнірі відповідно.

Нагадаємо,минулого тижня аутсайдер АПЛ переграв чинного чемпіона "Челсі".