Понеділок, 20 листопада 2017 23:25

"Верес" вчетверте підряд зіграв внічию в УПЛ

Футбол

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. В 13-му турі УПЛ на стадіоні "Ніка" місцеві футболісти "Олександрії" приймали рівненський "Верес", інформує УНН з посиланням на прес-служби клубів.

І "Олександрія", і "Верес" у звітному поєдинку, перш за все, вирішили потурбуватися про надійність власних тилів. Тому, по-справжньому гольових моментів до перерви було обмаль.

Господарі були ближчими до забитого м’яча. Але Андрій Бацула у падінні не зумів замкнути простріл зліва від Артема Сітала. А Євген Банада, опинившись віч-на-віч із Олександром Бандурою, не зумів як слід пробити після вивіреної передачі від Артема Поляруса.

Забиті голи почали відбуватися ближче до завершення баталії. Михайло Сергійчук програв верхову боротьбу за м’яч Андрію Гітченку. Але першим на підборі був Євген Морозенко. Хавбек "Вереса" виконав ідеальний за силою та точністю удар з-за меж штрафного майданчика – без шансів для Юрія Паньківа - 0:1.

Трохи більше десяти хвилин знадобилося господарям, аби відігратися. Максим Каленчук виконав скидку на лінію воротарського майданчика після передачі Артема Поляруса, звідки Сергій Старенький завдав точного удару – 1:1.

Наприкінці матчу Артем Полярус залишив свою команду у чисельній меншості за фол проти Валерія Кучерова. Втім, дотиснути "Олександрію" "Верес" не зумів.

Зазначимо, що "Верес" (19 пунктів) не виграє вже чотири тури, звівши усі матчі до нічиєї ( з "Динамо", "Сталлю", "Маріуполем" і нинішній). Натомість у "Олександрія" за сезон лише одна перемога в 13 матчах – 10 очок і 9 сходинка.