Четвер, 23 листопада 2017 11:38

Баскетболісти "Запоріжжя" завдали першої поразки "Дніпру" в сезоні

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. БК "Запоріжжя" в рамках регулярного чемпіонату України з баскетболу Суперліга Парі-Матч зумів зупинити переможну ходу "Дніпра", інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Вже в дебюті матчу "Дніпро" вказав "Запоріжжю" на проблеми у захисті - гості швидко організували ривок 6:0. Тренер Плеханов відреагував тайм-аутом, але за ним послідкували 8 очок поспіль від Тимофеєнка. Капітан гостей допоміг своїй команді отримати двозначну перевагу за підсумками стартової десятихвилинки – 14:25.

Зупинити суперника і трохи підтягнутися в рахунку запоріжцям вдалося у другій чверті. Відмінний відрізок провів Мироненко, який набрав 9 очок за чверть. Вчасно та ефективно підтримав партнера Валерій Анісімов, який відпрацював на щиті, зібравши серію підбирань в чужій фарбі і набравши важкі очки другого шансу (35:43).

У третій чверті господарям вдалося остаточно вирівняти гру, оформивши ривок у другій частині 10-хвилинного відрізка. У заключній 10-хвилинці гра в атаці у гостей остаточно розклеїлася. "Дніпро" набрав за десятихвилинку всього 12 очок, дозволивши господарям вирватися в лідери. Запоріжці продовжували тиснути з під кільця, де мали очікувану перевагу в габаритах, а також під завісу зустрічі знайшли свій кидок, здобувши звитягу 78:70.

Відзначимо, що найрезультативнішими у складі господарів стали Овдеєнко з 21 балом Мироненко 16 і Анісімов 12. У гостей 15 очок на рахунку капітана Тимофеєнка і 13 у Глєбова.

Додамо, що у "Дніпра" 5 перемог при 1 поразці, а запоріжці одержали всього перший виграш при 6 поразках.