У Запоріжжі “Зоря” зіграла внічию з “Вересом”

Київ  •  УНН

18 листопада 2017, 12:43  •  16052 перегляди

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 18 листопада. УНН. На запорізькій “Славутич-Арені” луганська “Зоря” зіграла внічию з рівненським “Вересом” з рахунком 1:1, передає кореспондент УНН.

Матч розпочався з боротьби переважно у центрі поля. Пізніше обидві команди почергово почали атакувати, але ближчими до взяття воріт першими були підопічні Юрія Вернидуба. На 18-й хвилині “Зоря” могла забивати двічі. Спочатку Іурі пробив вище порожніх воріт, а потім Артем Гордієнко пробив поруч зі стійкою.

Відкрили рахунок господарі на 28-й хвилині. Після прострільної передачі Владислава Кабаєва м’яч у ворота “Вереса” забив Артем Громов.

Після перерви гості більш активізувалися, але “Зоря” контролювала атаки суперника та проводила власні, не менш небезпечні.
На 56-й хвилині другу жовту картку отримав Сергій Іщенко і “Верес” залишився у меншості. На 71-й хвилині під час атаки підопічних Юрія Вірта пошкодження від суперника отримав голкіпер “Зорі” Андрій Лунін. І в той час, коли кіпер лежав на газоні, м’яч у незахищені ворота господарів забив Володимир Адамюк.

Після цього “Верес”, перебуваючи у меншості, міг забити, але надійно на останньому рубежі зіграв Андрій Лунін. На останніх хвилинах зустрічі арбітр вилучив тренера "Вереса" Юрія Вірта, який систематично порушував дисципліну та залишав тренерську зону.

Весь останній основний та додаткові 5хвилин футболісти відіграли у боротьбі але без забитих м’ячів. Матч так і закінчився нічиєю 1:1.

Нагадаємо, дубль Мбокані приніс "Динамо" виграш над "Зіркою".

Новини по темi

Поліція про ситуацію в "Жулянах": мітинг під контролем

18 листопада 2017, 12:35  •  22688 перегляди
На будівництві в центрі Києва стався обвал

18 листопада 2017, 12:20  •  13202 перегляди
Дубль Мбокані приніс "Динамо" виграш над "Зіркою"

18 листопада 2017, 11:18  •  13631 перегляди
Затриманого журналіста Українського радіо в Білорусі відвідав український консул

18 листопада 2017, 11:13  •  12499 перегляди
Випуск новин станом на 15 годину 18 листопада

18 листопада 2017, 10:51  •  5624 перегляди
Україна готова до обміну полонених з представниками ОРДЛО - Тандіт

18 листопада 2017, 10:46  •  10915 перегляди

Спорт • 18 листопада 2017, 12:43  •  16052 перегляди

Ситуація з мітингувальниками у київському міжнародному аеропорту "Київ" знаходиться під контролем правоохоронних органів. Про це кореспонденту УНН повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції м. Києва.

Київ • 18 листопада 2017, 12:35  •  22688 перегляди

У Києві на вул. Кожум'яцька 22 стався обвал на будівництві, передає кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 18 листопада 2017, 12:20  •  13202 перегляди

У Кропивницькому на місцевому стадіоні "Зірка" відбувся матч 16-го туру чемпіонату УПЛ, в якому київське "Динамо" протистояло на виїзді "Зірці", повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 18 листопада 2017, 11:57  •  20218 перегляди

У Харкові внаслідок зіткнення іномарки та пасажирського автобусу загинув водій легковика та ще п’ятеро пасажирів автобусу зазнали травмувань різного ступеню тяжкості, передає УНН з посиланням на Facebook прес-служби ГУ Нацполіції м. Харків.

Кримінал та НП • 18 листопада 2017, 11:36  •  12860 перегляди