Понеділок, 20 серпня 2018 16:02
26475

Наставник "Ювентуса": у наступному сезоні в Лізі чемпіонів стане ще складніше

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Головний тренер туринського “Ювентуса” Массіміліано Аллегрі підбив підсумки першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та похвалив суперника лондонський “Тотенхем”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

“Ми готові до лондонського фіналу. Здорово розпочали зустріч, але потім не змогли утримати володіння, настільки добре грав „Тотенхем“. У перші 45 хвилин ми не давали йому шансів у своїх воріт, але він покарав нас, забивши єдиним своїм ударом до перерви. Ми не сіли в оборону при рахунку 2:0, нас змусив це зробити „Тотенхем“. Після ж другого їх голу небезпечніше були вже ми. Якщо хто думав, що ми сьогодні повинні були виграти з рахунком 4:0, то це через те, що ми занадто розбестили уболівальників за останні роки. У цьому сезоні Ліга чемпіонів особливо важка, а в наступному сезоні в ній буде ще складніше”, — заявив італієць.

Зазначимо, що “Ювентус” пропустив вперше в 2018 році і вдвічі більше, ніж в 16 попередніх зустрічах.

Нагадаємо, що туринці вели у рахунку проти “шпор” 2:0, але не втримали перевагу — 2:2.