Гол Жиру приніс "Челсі" звитягу над "Ліверпулем"

Україна поповнилась другою медаллю на ЧЄ з боротьби у Росії

7 травня 2018, 00:34  •  10198 перегляди
Українські стрілці вибороли ще три медалі на ЧС серед паралімпійців

ФБР відзвітувало про кількість загиблих унаслідок стрілянини у громадських місцях

6 травня 2018, 22:18  •  13873 перегляди
"Олександрія" здобула третю поспіль перемогу в УПЛ

6 травня 2018, 21:55  •  9942 перегляди
Українські боксери зайняли перше загальнокомандне місце на Гімназіаді

6 травня 2018, 21:54  •  14870 перегляди
Українець Гладир став найрезультативнішим гравцем "Монако" у фіналі Ліги чемпіонів

6 травня 2018, 21:52  •  8288 перегляди

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/дол. , передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Економіка • 7 травня 2018, 01:47  •  11492 перегляди

Українські фехтувальники вперше в історії взяли участь у Всесвітній Гімназіаді, яка пройшла в африканському Марокко, повідомляє УНН з посиланням на сайт НФФУ.

Спорт • 7 травня 2018, 01:33  •  14095 перегляди

Глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон вважає, що укладена в 2015 році ядерна угода з Іраном є найкращою можливістю не допустити появи у Тегерана ядерної зброї, а стурбованості Вашингтона можна усунути. Про це йдеться в статті міністра, опублікованій у газеті The New York Times напередодні його візиту в США, передає УНН.

Політика • 7 травня 2018, 01:05  •  10453 перегляди

“Челсі” на “Стемфорд Брідж” здобув перемогу над “Ліверпулем”, збільшивши свої шанси на потрапляння в зону Ліги чемпіонів, передає кореспондент УНН.

Спорт • 7 травня 2018, 00:47  •  9238 перегляди

Другу континентальну медаль приніс Україні борець Кирило Мєшков. Змагання чемпіонату Європи проходять у Каспійську (Росія), повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби.

Спорт • 7 травня 2018, 00:34  •  10198 перегляди

За результатами третього змагального дня чемпіонату світу з паралімпійської кульової стрільби, що проходить у Південній Кореї, національна збірна команда України поповнила скарбничку ще однією індивідуальною (а також ліцензією на Токіо-2020) та двома командними медалями, повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ.

Спорт • 6 травня 2018, 22:46  •  8811 перегляди

У 2016-2017 роках двісті двадцять одна людина загинула в США в результаті стрілянини у громадських місцях. Про це повідомило в своїй доповіді Федеральне бюро розслідувань, інформує УНН.

Кримінал та НП • 6 травня 2018, 22:18  •  13873 перегляди

ФК “Олександрія” вдома на стадіоні “Ніка” за присутності 1850 фанатів мінімально подужала опір кропивницької “Зірки”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 6 травня 2018, 21:55  •  9942 перегляди

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів, під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, показала надзвичайно потужний результат на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади в Марокко. Про це інформує Федерація боксу України, передає УНН.

Спорт • 6 травня 2018, 21:54  •  14870 перегляди

Поєдинком між французьким “Монако” та грецьким “АЕКом” визначився володар трофею Ліги чемпіонів ФІБА. Вирішальне протистояння проходило на паркеті в Афінах, передає УНН.

Спорт • 6 травня 2018, 21:52  •  8288 перегляди