ФК "Олександрія" очолив турнірну таблицю УПЛ

Київ  •  УНН

5 серпня 2018, 22:32  •  13266 перегляди

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Матч третього туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК “Десна” (Чернігів) — ФК “Олександрія” завершився на користь гостей, повідомляє УНН з посиланням на сайт “олександрійців”.

Обидві команди проявили непогану стартову активність. Спочатку Віталій Пономар небезпечно пробив головою по воротах Ігоря Литовки, а у відповідь новачок господарів Дмитро Хльобас випробував реакцію кіпера “Олександрії” Юрія Паньківа.

Відкрив рахунок у матчі Євген Банада — після атаки, організованої Андрієм Цуріковим, Євген нищівно пробив по воротах суперника.

Удар Олександра Філіппова на 12 хвилині мало не став для “олександрійців” фатальним — м’яч мало не влучив у “дев’ятку”. На першій доданій до стартового тайму хвилині, олександрійці мали реальний шанс подвоїти рахунок. Вкотре Андрій Цуріков зробив націлену передачу на Артема Поляруса, який дуже тонко головою перевів м’яч знову ж на голову Артемові Сіталу, але останньому зовсім трохи забракло точності.

Другий тайм розпочався по такому ж сценарію, який прописували футболісти протягом тайму першого. Ініціативою володіли господарі, але гостріше в атаку переходили підопічні Володимира Шарана.

Після одного з кутових у виконанні Василя Грицука дуже дотепно Олексій Довгий скинув м’яч в центр на Валерія Бондаренка, і той ударом головою прошив руки Ігоря Литовки — 0:2.

Склад “Десни”: Ігор Литовка, Антон Братков, Владислав Огіря, Дмитро Хльобас, Олександр Філліпов, Лука Коберідзе (Артем Фаворов, 57 хвилина), Андрій Гітченко, Сергій Люлька (Сергій Старенький, 71), Андрій Мостовий, Денис Фаворов (К), Олександр Волков (Олександр Ковпак, 68).

ФК “Олександрія”: Юрій Паньків, Валерій Бондаренко, Віталій Пономар (Максим Задерака, 54), Андрій Цуріков, Артем Полярус (Євген Протасов, 68), Андрій Запорожан (К), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Василь Грицук, Антон Шендрік, Євген Банада (Олексій Довгий, 46).

Зауважимо, що вперше у своїй історії олександрійці на старті чемпіонату видають переможну серію з трьох матчів і піднімаються на вершину футбольного Олімпу., випереджаючи “Динамо” за допомогою різниці м’ячів.

5 серпня 2018, 20:41  •  8105 перегляди

Матч третього туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК “Десна” (Чернігів) — ФК “Олександрія” завершився на користь гостей, повідомляє УНН з посиланням на сайт “олександрійців”.

Спорт • 5 серпня 2018, 22:32  •  13266 перегляди

Завершився третій змагальний день чемпіонату Європи з літніх видів спорту, який приніс Україні чергові нагороди, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Спорт • 5 серпня 2018, 22:29  •  10954 перегляди

Український нападник Євген Селезньов вийшов у стартовому складі ФК “Акхісар” на матч за Суперкубок Туреччини-2018 проти “Галатасараю”, передає УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Спорт • 5 серпня 2018, 22:28  •  13848 перегляди

В анонсі нового сезону серіалу “Картковий будинок” фотографія Кремля залита кров’ю. Запис анонса опублікована в Instagram, інформує УНН.

Суспільство • 5 серпня 2018, 22:26  •  11494 перегляди

Міністерство закордонних справ Саудівської Аравії відкликає свого посла з Канади і розглядає посла цієї країни в Ер-Ріад як персону нон грата. Про це повідомляє УНН з посиланням на Al Arabiya.

Політика • 5 серпня 2018, 22:20  •  8978 перегляди

У матчі за Суперкубок Англії “Челсі” нічого не змогли протиставити “Манчестер Сіті”, дублем у складі якого відзначився Серхіо Агуеро. Про це повідомляє сайт лондонців, передає УНН.

Спорт • 5 серпня 2018, 21:41  •  9288 перегляди

Збірна України завоювала золоту медаль в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Спорт • 5 серпня 2018, 21:24  •  7940 перегляди

Пам’ятні заходи, присвячені 73-й річниці ядерної атаки США проти Японії наприкінці Другої світової війни, здійснена скиданням атомної бомби “Малюк” на японське місто Хіросіма, пройдуть у понеділок в Японії. Головне з них відбудеться в Парку Миру в центрі Хіросіми, інформує УНН.

Суспільство • 5 серпня 2018, 21:17  •  19514 перегляди

Влада США в понеділок відновлюють першу частину санкцій щодо Ірану в зв’язку з виходом американської сторони зі Спільного всеосяжного плану дій. Обмеження будуть накладені на автомобільний сектор, торгівлю золотом та іншими ключовими металами, інформує УНН.

Економіка • 5 серпня 2018, 21:02  •  13783 перегляди

Футболісти “Маріуполя” святкували перемогу в подинку аутсайдерів чемпіонату України сезону 2018/19 років, передає кореспондент УНН.

Спорт • 5 серпня 2018, 20:41  •  8105 перегляди