brayton-perervav-bezprograshnu-seriyu-klubu-yarmolenka-v-apl

"Брайтон" перервав безпрограшну серію клубу Ярмоленка в АПЛ

• 14981 переглядiв

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. У дебютній зустрічі 8-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Вест Хем” українця Андрія Ярмоленка в гостях протистояв ФК “Брайтон”, передає кореспондент УНН.

Втрата м’яча Ярмоленком на своїй половині поля, закінчилося прострілом з лівої бровки в центр штрафної на вільного Мюррея — 1:0 (25 хв).

На 59 хвилині парагваєць Бальбуена з кількох метрів не зумів головою відправити м’яч у площину воріт “Брайтона”. Заключні 20 хвилин поєдинку Ярмоленка на полі змінив колишній футболіст львівських “Карпат” Лукас Перес, який згодом віддав гарний пас на Арнаутовича, але лідер атак “молотобійців” промахнувся із вигідного положення — 1:0.

Примітно, що це перша поразка “Вест Хему” після двох перемог і 1-ї нічиї в АПЛ — 15 місце (7 очок). “Брайтон” набрав 8 пунктів.

Додамо також, у наступному турі Ярмоленко і компанія прийматиме “Тотенхем”.