dva-assisti-buletsi-dopomogli-zori-zdobuti-peremogu-na-zbori-v-turechchini

Два ассисти Булеци допомогли "Зорі" здобути перемогу на зборі в Туреччині

• 16918 переглядiв

КИЇВ. 9 липня. УНН. Луганська "Зоря" на зборі в Туреччині провела черговий контрольний матч. Команда Віктора Скрипника обіграла сербський "Протелер" з рахунком 2:1. Про це інформує УНН з посиланням на сайт "Зорі".

Матч почався стрімко і не дуже успішно для “Зорі”, так як одна з перших атак “Пролетер” завершилася взяттям воріт на 8-й хвилині. Через хвилину суперник мав ще один забійний момент, але здорово зіграв Микита Шевченко.

Однак “Зоря” всіма силами пішла вперед і на 17-й хвилині рахунок на табло був вже 1:1. Гол був забитий зі стандарту. Сергій Булеца подав кутовий, а Максим Імереков здорово зіграв головою і замкнув передачу.

Фінальне слово у матчі відбулося вже на останніх секундах поєдинку: “Зоря” отримала право на стандарт. Сергій Булеца подав і записав на свій рахунок другу гольову передачу, а Шахаб вистрибнувши вище всіх, відправив м’яч у ворота суперника — 2:1.

13 липня “Зорі” буде протистояти турецький футбольний клуб “Аланьяспор”.