khokeyisti-donbasu-zavoyuvali-devyatu-peremogu-pidryad-v-ukhl

Хокеїсти "Донбасу" завоювали дев'яту перемогу підряд в УХЛ

• 7778 переглядiв

КИЇВ. 25 грудня. УНН. У Києві відбувся перший матч 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги в якому “Крижані Вовки” приймали чинних чемпіонів “Донбас”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу змагань.

Для київської команди ця зустріч стала другою за два дні, і навряд чи хтось очікував, що “вовки” дадуть бій шестикратному чемпіону України.

Проте, саме “Крижаним Вовкам” під завісу першого періоду вдалося відкрити рахунок: Микита Шабанов виїхав з-за спин захисників, і точним кидком відправив шайбу у сітку воріт Богдана Дяченка.

Рахунок 1:0 протримався на табло майже 15 хвилин, коли Віталій Лялька обіграв чотирьох польових гравців “вовків” і реалізував більшість. Правда, вже через п’ять хвилин команді Миколи Сидорова вдалося знову вийти вперед — чисельну перевагу реалізував Олексій Черемнов.

На третій період “Донбас” вийшов розлючений, а “Крижаним Вовкам” дала знати про себе фізична втома — за шість хвилин в стані донеччан ще двічі відзначився Віталій Лялька, по шайбі також закинули Ілля Коренчук і Сергій Кузьмик. На 55-й хвилині “Крижані Вовки” скоротили розрив завдяки Микиті Шабанову, але більше відзначитися у воротах Сергія Костенко киянам не вдалося.

В останньому для донеччан матчі року 29 грудня в Дружківці — суперником “Донбасу” стане “Кременчук”.

Зауважимо, що 9-та перемога поспіль все одно не дозволила чинним чемпіонам піднятися вище 3-го місця — 53 очки, що на 5 менше від “Дніпра”, та на 14 менше за “Кременчук”.