lider-nba-golden-steyt-zdobuv-52-peremogu-v-sezoni

Лідер НБА "Голден Стейт" здобув 52 перемогу в сезоні

• 12408 переглядiв

КИЇВ. 7 березня. УНН. "Голден Стейт Ворріорс" переграв "Атланту Хокс" в матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч відбулася на "Філіпс-Арені" в Атланті і завершилася з рахунком 119:111 на користь гостей, передає кореспондент УНН.

Ініціативу в баталії захопили гості, які вирвалися вперед 25:15. Відразу після цього представники Заходу відповіли ривком 8:0.Загалом дебютна чверть розвивалася в результативному руслі про що свідчить рахунок – 42:35. По ходу першої половини перевага "Хокс" досягала 15 очок.

Починаючи з третьої 12-хвилинки баскетболісти "Золотого штату" вирвалися вперед і завдяки успішним діям в атаці найрезультативніших баскетболістів колективу захисників Стефана Каррі і Клея Томпсона, довели поєдинок до позитивного закінчення.

Примітно, що після першої половини на рахунку С.Каррі було тільки 7 набраних очок, а у К.Томпсона взагалі жодного.
Персональна статистика:

"ГСВ" – Каррі 24 + 9 передач, Ігуадала24, Томпсон 13;

"Атланта" – Шрьодер 23, Міллсап 20 + 10 підбирань, Хардевей 19, Ховард 8 + 19 підбирань.

Додамо, що з показниками в 52 перемоги і 11 поразок "воїни" займають перше місце в НБА. "Атланта" має 34 звитяги і 29 програшів – 5 сходинка Східної конференції.

Як повідомляв УНН, австралієць зламав ногу менше як за хвилину після дебюту за команду НБА.