milan-zavoyuvav-superkubok-italiyi

“Мілан” завоював Суперкубок Італії

• 8156 переглядiв

КИЇВ 23 грудня. УНН. Італійський “Мілан” переміг у серії пенальті туринський “Ювентус”, таким чином завоював Суперкубок Італії, передає УНН.

Початок матчу був за туринцями. На 18-й хвилині захисник “Ювентуса” Джорджо К’єліні відкрив рахунок у матчі.

Впродовж першого тайму “б’янконері” контролювали хід матчу, не дававши “Мілану” вирівняти гру.

Проте, на 38-й хвилині після ідеальнго навісу Бонавентура зрівняв рахунок в матчі.

Після перерви ініціатива була на боці Мілана, гравці якого краще провели не тільки другу половину гри, але і практично весь залишок матчу.

У серії післяматчевих пенальті вдача була на користь “росо-нері”. Гол Пашаліча стали вирішальними — 3:4 на користь “Мілана”.

Як повідомляв УНН, "Мілан" вперше за чотири роки переміг "Ювентус" у матчі чемпіонату Італії.