odna-ukrayinka-finishuvala-v-desyattsi-kraschikh-na-etapi-kubku-svitu-z-biatlonu

Одна українка фінішувала в десятці кращих на етапі Кубку світу з біатлону

• 7504 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Жіноча гонка переслідування відбулася в чеському Нове-Мєсто в рамках третього етапу Кубку світу з біатлону, повідомляє кореспондент УНН.

Кращий результат з українок в доробку Валентині Семеренко (1) +1:03,3 хв — 7-ма сходинка. Анастасія Меркушина фінішувала 22-ю з трьома колами штрафу. Також до очкової зони потрапила Віта Семеренко (3) — 31-ша. Натомість Юлія Джима посіла тільки 49-й рядок (5).

Золота медаль дісталася норвежці Марте Олсбю Ройселанд, 0,2 секундами їй поступилася італійка Доротея Вірер, а бронзова нагорода в активі шведки Ханни Еберг +4,7 с.

Примітно, що Олена Підгрушна вирішила не закінчувати перегони, адже після трьох вогневих рубежів припустилася 7 промахів та перебувала на 55-му щаблі.

Крім того додамо, завтра двома мас-стартами підійде до завершення третій етап Кубку світу в Чехії.