zbirna-ukrayini-sered-veteraniv-zdobula-kubok-legend-ukrayinskogo-futbolu

Збірна України серед ветеранів здобула Кубок легенд українського футболу

• 13654 переглядiв

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Перед матчем 1/8 фіналу Кубку України-2019/2020 “Динамо” — “Шахтар” збірна України серед ветеранів та збірна журналістів України взяли участь у благодійному матчі за Кубок легенд українського футболу. Про це повідомляє прес-служба УАФ, передає УНН.

30 жовтня на київському стадіоні “Темп” відбувся благодійний матч за Кубок легенд українського футболу між збірною України серед ветеранів та збірною журналістів України. Уболівати за команди прийшли діти-переселенці зі Сходу України, військові та ветерани АТО.

У першому таймі, здавалося, сили були рівними, але ситуація змінилася на 32- й хвилині. Невдалий вихід голкіпера журналістів призвів до того, що м’яч опинився у ближньому куті його воріт — відзначився Андрій Хомин.

“Другий тайм розпочався зі швидкого голу, автором якого став Сергій Шищенко. А ще за 10 хвилин відзначився Сергій Нагорняк. 3:0”, повідомили в УАФ і додали, що таким чином, ветерани національної збірної відігралися за 2016 рік, коли товариський матч між цими командами на стадіоні “Локомотив” закінчився з рахунком 3:2 на користь журналістів.

Нагадаємо, як писав УНН, Посольство України в Сербії очікує на правове врегулювання скандалу з фанатами “Динамо”.