Баскетболісти “Прометею” завоювали перший виграш у сезоні Суперліги

Київ  •  УНН

15 жовтня 2020, 00:21  •  12246 перегляди

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Бронзовий призер минулого сезону Суперліги “Прометей” переміг вдома “Одесу” в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги сезону 2020-21 років, передає УНН з посиланням на ФБУ.

У Кам’янському зійшлися суперники, які ще не мали жодної перемоги після стартового ігрового тижня.

На велику перерву суперники пішли за формальної переваги одеситів у одне очко. Другу половину команди починали за рівної боротьби. Однак поступово гості стали більше помилятися. Відтак рахунок знову хитнувся на користь “Прометея”. За 3,5 хвилини до кінця основного ігрового часу господарі мали 10 очок переваги. У підсумку ця різниця виявилася нездоланною для гостей. На останні дві хвилини вони, схоже, змирилися з поразкою — 68:55.

У переможців 21 бал набрав Рід, 12 — у Лукашова, 9 — у Луценка. У одеситів 12 пунктів в активі Кондракова, у якого також 9 передач.

Додамо, що “Прометей” у другому домашньому матчі сезону здобув першу перемогу. Для одеситів поразка стала третьою.

Спорт • 15 жовтня 2020, 00:21  •  12246 перегляди

Посол України в Білорусі Ігор Кизим розповів подробиці візиту до МЗС Білорусі, де йому вручили ноту протесту через указ Президента України. Про це дипломат повідомив в Facebook, передає УНН.

Політика • 15 жовтня 2020, 00:06  •  20774 перегляди

До пандемії COVID-19 багато країн покращували свої показники в сфері боротьби з туберкульозом, але у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) вважають, що через коронавірус в цьому році показники не покращаться. Про повідомляє Центр новин ООН, передає УНН.

Новини Світу • 14 жовтня 2020, 23:44  •  13592 перегляди

У середу, 14 жовтня, з ініціативи турецької сторони відбулася телефонна розмова президента РФ Володимира Путіна з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Про це повідомляє пресслужба Кремля, передає УНН.

Новини Світу • 14 жовтня 2020, 23:28  •  10736 перегляди

У Чернігівській області поліція розпочала кримінальне провадження за фактом стрілянини, що сталася у середу поблизу агітаційного намету. Про це повідомляє пресслужба ГУНП в регіоні, передає УНН.

Кримінал та НП • 14 жовтня 2020, 23:11  •  11867 перегляди

У матчі групи “3” Ліги А Ліги націй УЄФА збірна Португалія приймала Швецію, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 14 жовтня 2020, 23:06  •  15253 перегляди

14-річний син президента США Дональда Трампа Беррон, як і перша леді, перехворіли коронавірусом. По це розповіла дружина американського лідера Меланія Трамп у своїй заяві на сайті Білого дому, передає УНН.

Новини Світу • 14 жовтня 2020, 22:57  •  34209 перегляди

Збірні Італії та Нідерландів зустрілися в поєдинку четвертого туру Ліги націй УЄФА, передає УНН.

Спорт • 14 жовтня 2020, 22:25  •  12614 перегляди

В цьому році Україна зменшила призов на строкову службу в армії, проте про відмову від нього поки не йдеться. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, передає УНН.

Суспільство • 14 жовтня 2020, 22:17  •  13066 перегляди

У матчі 4-го туру Ліги націй УЄФА збірна Англії програла національній команді Данії, передає кореспондент УНН.

Спорт • 14 жовтня 2020, 22:12  •  22859 перегляди