Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

Київ  •  УНН

25 січня 2017, 08:32  •  9245 перегляди

КИЇВ. 25 січня. УНН. Семирічна сирійська дівчинка Бана Алабед, яку знають завдяки її дописам у Twitter із Алеппо під час облоги, написала відкритого листа президенту США Дональду Трампу, передає УНН з посиланням на ВВС.

"Ви повинні щось зробити для сирійських дітей, тому що вони такі ж, як і ваші діти, і теж заслуговують жити у мирі, як і ви", - зазначила дівчинка.

Дівчинку, яка твітила з Алеппо, евакуювали. Бана разом із усією родиною втекла з Алеппо в грудні, коли проходила евакуація мирних жителів східної частини міста. Зараз вона живе в Туреччині.

Дівчинка почала дописувати у Twitter у вересні, коли війська Башара Асада за підтримки Росії почали наступ у контрольовану повстанцями східну частину міста. Бана описувала те, що відбувається англійською.

Її мати Фатіма, розповіла, що Бана написала відкритого листа Д.Трампу його за кілька днів до інавгурації президента, тому що вона "багато разів його бачила по телевізору":

"Дорогий Дональд Трамп,

Мене звуть Бана Алабед. Я семирічна сирійська дівчинка з Алеппо.

Усе своє життя я прожила в Сирії, поки у грудні минулого року я не поїхала зі східного Алеппо, яке було в облозі. Я серед тих дітей, які постраждали через війну в Сирії.

Наразі я живу мирно у моєму новому будинку в Туреччині. В Алеппо я ходила до школи, але її зруйнували.

Деякі мої друзі загинули.

Я сумую за ними, я так хотіла б, аби вони були зараз зі мною, щоб ми могли гратися разом. Я не могла бавитися в Алеппо, це було місто смерті.

Зараз, у Туреччині, я можу виходити на вулицю і радіти. Я можу ходити до школи, хоча я поки не починала. Саме тому мир такий важливий для усіх, і для вас також.

Але мільйони сирійських дітей зараз живуть не так, як я, і страждають по різних частинах Сирії. Вони страждають через те, що роблять дорослі.

Я знаю, що ви станете президентом Америки. Будь ласка, врятуйте дітей і народ Сирії. Ви повинні щось зробити для сирійських дітей, тому що вони такі ж, як і ваші діти, і заслуговують жити мирно, як і ви.

Якщо ви мені пообіцяєте, що ви щось зробите для дітей в Сирії, я буду вашим новим другом.

Сподіваюся побачити, що ви зробите для дітей в Сирії".

Новини по темi
Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

25 січня 2017, 08:32  •  9245 перегляди
Індія перевірить висоту Евересту після землетрусу в Непалі

Індія перевірить висоту Евересту після землетрусу в Непалі

25 січня 2017, 08:30  •  8296 перегляди
Сьогодні у Києві та області очікуються пориви вітру

Сьогодні у Києві та області очікуються пориви вітру

25 січня 2017, 08:29  •  8619 перегляди
Рятувальники на Миколаївщині знайшли дитину, яка загубилася в лісі

Рятувальники на Миколаївщині знайшли дитину, яка загубилася в лісі

25 січня 2017, 08:23  •  7422 перегляди
Затори у Києві сягнули шести балів після снігопаду

Затори у Києві сягнули шести балів після снігопаду

25 січня 2017, 08:21  •  10450 перегляди
Минулої доби пункти пропуску в зоні АТО перетнуло більше 28 тис. осіб

Минулої доби пункти пропуску в зоні АТО перетнуло більше 28 тис. осіб

25 січня 2017, 08:14  •  8073 перегляди
Бойовики напали на готель у Сомалі

Бойовики напали на готель у Сомалі

25 січня 2017, 08:13  •  7112 перегляди
Українські АЕС за добу виробили 258,79 млн квт-г електроенергії

Українські АЕС за добу виробили 258,79 млн квт-г електроенергії

25 січня 2017, 08:07  •  6782 перегляди
Водіїв попередили про ожеледицю на дорогах Києва

Водіїв попередили про ожеледицю на дорогах Києва

25 січня 2017, 08:04  •  6540 перегляди
Косово і Сербія домовилися про діалог для нормалізації відносин

Косово і Сербія домовилися про діалог для нормалізації відносин

25 січня 2017, 08:02  •  6622 перегляди

Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

Семирічна сирійська дівчинка Бана Алабед, яку знають завдяки її дописам у Twitter із Алеппо під час облоги, написала відкритого листа президенту США Дональду Трампу, передає УНН з посиланням на ВВС.

Новини Світу • 25 січня 2017, 08:32  •  9245 перегляди
Дівчинка з Алеппо написала відкритого листа Д.Трампу

Індія перевірить висоту Евересту після землетрусу в Непалі

Уряд Індії хоче перевірити висоту Евересту через дані деяких вчених, які вважають, що гора могла просісти через землетрус у Непалі в 2015 році, передає УНН з посиланням на BBC.

Новини Світу • 25 січня 2017, 08:30  •  8296 перегляди
Індія перевірить висоту Евересту після землетрусу в Непалі

Сьогодні у Києві та області очікуються пориви вітру

Сьогодні, 25 січня, по Києву та області очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Про це УНН повідомили в прес-службі ДСНС у Київській області.

Київ • 25 січня 2017, 08:29  •  8619 перегляди
Сьогодні у Києві та області очікуються пориви вітру

Рятувальники на Миколаївщині знайшли дитину, яка загубилася в лісі

На Миколаївщині рятувальники, правоохоронці, лісничі та жителі села розшукували хлопчика, який заблукав у лісі. Дитину знайшли за п'ять кілометрів від населеного пункту, де вона проживає. Про це УНН повідомили в прес-службіДСНС у Миколаївській області.

Кримінал та НП • 25 січня 2017, 08:23  •  7422 перегляди
Рятувальники на Миколаївщині знайшли дитину, яка загубилася в лісі

Затори у Києві сягнули шести балів після снігопаду

Автомобільні затори у Києві сягнули шести балів після снігопаду, який пройшов столицею, передає УНН з посиланням на “Яндекс-Карти”.

Київ • 25 січня 2017, 08:21  •  10450 перегляди
Затори у Києві сягнули шести балів після снігопаду

Минулої доби пункти пропуску в зоні АТО перетнуло більше 28 тис. осіб

Минулої доби контрольні пункти в’їзду-виїзду в зоні АТО перетнули 28,1 тис. осіб та 4,1 тис. транспортних засобів. Про це УНН повідомили в прес-службі ДПСУ.

Суспільство • 25 січня 2017, 08:14  •  8073 перегляди
Минулої доби пункти пропуску в зоні АТО перетнуло більше 28 тис. осіб

Бойовики напали на готель у Сомалі

Автомобіль врізався в ворота готелю в столиці Сомалі Могадішо в середу, всередину увірвалися бойовики. Про це з посиланням на поліцію і свідків повідомляє Reuters, передає УНН.

Новини Світу • 25 січня 2017, 08:13  •  7112 перегляди
Бойовики напали на готель у Сомалі

Українські АЕС за добу виробили 258,79 млн квт-г електроенергії

Минулої доби, 24 січня, станціями вироблено 258,79 млн кВт-г електроенергії. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС — у межах норми. Про це УНН повідомили в прес-службі Енергоатому.

Економіка • 25 січня 2017, 08:07  •  6782 перегляди
Українські АЕС за добу виробили 258,79 млн квт-г електроенергії

Водіїв попередили про ожеледицю на дорогах Києва

Сьогодні у Києві сніг, на дорогах місяцями ожеледиця. Про це УНН повідомили в прес-службі КМДА.

Київ • 25 січня 2017, 08:04  •  6540 перегляди
Водіїв попередили про ожеледицю на дорогах Києва

Косово і Сербія домовилися про діалог для нормалізації відносин

Лідери Косова та Сербії пізно ввечері у вівторок на саміті в Брюсселі домовилися провести переговори на високому рівні про встановлення нормальних відносин, передає УНН з посиланням на Радіо Свобода.

Новини Світу • 25 січня 2017, 08:02  •  6622 перегляди
Косово і Сербія домовилися про діалог для нормалізації відносин