Дубль К.Роналду дозволив "Реалу" перемогти "Баварію"

Київ  •  УНН

12 квітня 2017, 20:38  •  13402 перегляди

КИЇВ. 13 квітня. УНН. В заключній грі перших баталій чвертьфінального раунду Ліги чемпіонів мюнхенська “Баварія” італійського спеціаліста Карло Анчелотті поступилася на “Альянс Арені” мадридському “Реалу” з рахунком 1:2, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

“Баварія” могла пропустити швидкий гол — Мануель Нойєр з труднощами перевів м’яч у поперечину власних воріт після удару головою Каріма Бензема. Замість цього підопічні К.Анчелотті вийшли вперед завдяки голу Артуро Відаля. Мюнхенці упустили шанс збільшити перевагу перед самою перервою, коли чилієць пробив вище воріт з 11-метрової позначки.

В дебюті другої 45-хвилинки атака “Реала” призвела до взяття воріт — Каземіро перевів м’яч на фланг на Карвахаля, який точно прострілив на Кріштіану Роналду, який в дотик переправив м’яч у ворота.

Вирішальним епізодом гри стала отримана червона картка півзахисника мюнхенців Хаві Мартінес. Іспанець зірвав контратаку “Реала” фолом проти К.Роналду і отримав другу жовту картку. У більшості “Реал” забив переможний гол — К.Роналду зумів у складній ситуації переправити підошвою м’яч у ворота після прострілу Асенсіо.

Таким чином учень К.Анчелотті — нинішній тренер “Реалу” Зінедін Зідан (француз був помічником К.Анчелотті в “Реалі”), переграв свого вчителя (2:1).

Варто зазначити, що для “королівського клубу” ця перемога стала лише 5-ю в 31 грі проведених в Німеччині.

12 квітня 2017, 18:13  •  12506 перегляди
"Боруссія" зазнала мінімальної домашньої поразки від "Монако"

12 квітня 2017, 17:56  •  10992 перегляди
Держсекретар США: відсутність поступу в урегулюванні в Україні - перешкода до нормалізації з РФ

12 квітня 2017, 17:52  •  16281 перегляди

В заключній грі перших баталій чвертьфінального раунду Ліги чемпіонів мюнхенська “Баварія” італійського спеціаліста Карло Анчелотті поступилася на “Альянс Арені” мадридському “Реалу” з рахунком 1:2, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 12 квітня 2017, 20:38  •  13402 перегляди

Щоб зібрати великодній кошик цьогорік у Запоріжжі треба витратити 410 гривень, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 12 квітня 2017, 20:17  •  12373 перегляди

Сьогодні, в обласному центрі Кіровоградської області відбувся Великодній Благодійний Аукціон, повідомляє кореспондент УНН.

Суспільство • 12 квітня 2017, 19:42  •  9261 перегляди

Український боксер, представник суперважкого вагового дивізіону Володимир Кличко (64 перемоги при 4 поразках, 53 КО) розповів щодо втрати інтересу в проведенні реваншу проти Тайсона Ф'юрі (25-0, 18 КО) та визнав недостатньо виконану роботу в минулому бої з британцем, інформує УНН з посиланням на The Telegraph.

Спорт • 12 квітня 2017, 19:10  •  13415 перегляди

Павло Клімкін зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова Андреєм Галбуром, передає УНН з посиланням на прес-службу МЗС України.

Політика • 12 квітня 2017, 19:02  •  12481 перегляди

В столичному СК “Меридіан” відбулася друга зустріч півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу Суперліга Парі-Матч між баскетболістами київського “Будівельника” та “Черкаських Мавп”, інформує УНН з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Спорт • 12 квітня 2017, 18:36  •  10394 перегляди

У Варшаві відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з міністром національної оборони Республіки Польща Антоні Мацєревічем, передає УНН із посиланням на повідомлення МЗС України у Twitter.

Політика • 12 квітня 2017, 18:31  •  12244 перегляди

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що листи заручників, яких утримують у Макіївській колонії, передали їх родинам, передає УНН.

Суспільство • 12 квітня 2017, 18:13  •  12506 перегляди

У перенесеному поєдинку чвертьфінального раунду Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" на "BVB Штадіон" приймала французький "Монако", повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 12 квітня 2017, 17:56  •  10992 перегляди

Державний секретар США Рекс Тіллерсон після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Москві і після того, як їх обох прийняв президент Росії Володимир Путін, назвав відсутність поступу в урегулюванні в Україні перешкодою до нормалізації відносин із Росією, передає УНН із посиланням на "Радіо Свобода".

Політика • 12 квітня 2017, 17:52  •  16281 перегляди