Хокей: СК "Сокіл" здобув перемогу у матчі української Суперліги

Київ  •  УНН

26 грудня 2021, 23:07  •  14418 перегляди

КИЇВ. 27 грудня. УНН. ХК "Білий Барс" зіграв із СК "Соколом" у рамках четвертого туру хокейної української Суперліги. Про це сказано на сайті змагань, передає УНН.

Деталі

У першому періоді Микита Малухін закинув шайбу та вивів гостей уперед. Після пропущеного на екваторі періоду року білоцерківці вирівняли гру та кілька разів потурбували голкіпера київської команди, але змінити рахунок до перерви їм не вдалося.

У другому періоді “Сокіл” не зменшував обертів і довів свою перевагу до впевнених 4:0 — по голу на свій рахунок записав Дмитро Шуленін, Віктор Шахворостов та Сергій Мельников. Після четвертої пропущеної шайби “Білий Барс” зробив камбек і на останній хвилині другого періоду скоротив своє відставання до двох шайб голами Михайла Геворкяна та Валентина Микитюка.

У третьому періоді “Сокіл” закріпив за собою перемогу — спочатку Дмитро Марченков відзначився дебютним голом у чемпіонаті та закинув п’яту шайбу команди, потім по шайбі закинули Дмитро Шуленін та Сергій Дорофєєв. Матч завершився з рахунком 2:7.

Доповнення

“Сокіл” набрав 6 балів та вийшов на третій рядок, а “Білий Барс” має лише два пункти.

26 грудня 2021, 20:31  •  14419 перегляди
Кадиров заявив про готовність "розв'язати питання" з "приєднанням" України до Росії

26 грудня 2021, 20:11  •  71918 перегляди

Спорт • 26 грудня 2021, 23:07  •  14418 перегляди

Тисячі жителів Бельгії вийшли на вулиці країни на знак протесту проти посилення заходів щодо боротьби з коронавірусом у галузі культури. Як повідомили у неділю, 26 грудня, у поліції, у Брюсселі до акцій приєдналися близько 5000 людей, передає УНН із посиланням на DW.

COVID-19 • 26 грудня 2021, 22:51  •  16087 перегляди

Національну жалобу оголошено у Греції у зв'язку зі смертю в неділю експрезидента республіки Каролоса Папульяса. Про це повідомило в неділю ввечері Афінське македонське агентство новин (АМНА), передає УНН.

Новини Світу • 26 грудня 2021, 22:41  •  27613 перегляди

Українські лижники-двоборці виграли три срібні медалі на змаганнях "Lotos Cup" у Закопані (Польща), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію лижного спорту України.

Спорт • 26 грудня 2021, 22:25  •  16034 перегляди

Віце-президентка США Камала Гарріс заявила, що США готові запровадити санкції проти Росії у разі її “вторгнення” в Україну. Про це вона заявила в ефірі CBS, передає УНН.

Політика • 26 грудня 2021, 21:59  •  22694 перегляди

В передостанній день чемпіонату України з біатлону в Буковелі відбулася одиночна змішана естафета, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Спорт • 26 грудня 2021, 21:37  •  13714 перегляди

Уряд Ізраїлю затвердив план подвоєння числа своїх поселенців на Голанських висотах. Про це у неділю, 26 грудня, повідомили у канцелярії прем'єра Нафталі Беннета за підсумками засідання кабінету міністрів у поселенні Мево Хама, передає УНН із посиланням на DW.

Новини Світу • 26 грудня 2021, 21:21  •  13605 перегляди

У Чернівецькій області за 26 грудня зафіксували 47 нових випадки інфікування COVID-19. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ОДА Сергій Осачук, передає УНН.

Суспільство • 26 грудня 2021, 20:53  •  15889 перегляди

Провідний сербський тенісист Новак Джокович став переможцем у голосуванні за найкращого спортсмена Європи за версією інформаційних агентств, інформує УНН з посиланням на "Рolitika. rs".

Спорт • 26 грудня 2021, 20:31  •  14419 перегляди

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив про готовність "розв'язати питання" з "приєднанням" України до Росії або Чечні. Заява глави північнокавказької республіки, якого цитують російські ЗМІ, зроблена на пресконференції у Грозному, передає УНН.

Політика • 26 грудня 2021, 20:11  •  71918 перегляди