Нереалізований пенальті не завадив "Олександрії" обіграти "Маріуполь"

Київ  •  УНН

3 листопада 2019, 13:34  •  12297 перегляди

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Матчем "Олександрія" – "Маріуполь" продовжився розіграш 13-го туру Української Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу "Олександрії".

На 27-й хвилині після подачі кутового в бік "Маріуполя" Олексій Биков в штрафному майданчику зіграв рукою - пенальті. Пробивав Дмитро Гречишкін, але Євген Гальчук в лівому нижньому куті відбив м’яч на кутовий - 0:0.

На 32–й хвилині команда Олександра Бабича залишилася у меншості: Олексій Биков в боротьбі з Валерієм Лучкевичем на другому поверсі грубо зіграв головою. Арбітр, не вагаючись, показав гравцю "Маріуполя" червону картку.

Другий тайм більш гостро розпочали маріупольці. На другій хвилині атака лівим флангом майже закінчилася взяттям воріт. Юрій Паньків зіграв надійно.

Відповідь "Олександрії": на 53-й хвилині Денис Безбородько вивів на ударну позицію Лучкевича, але Валерій не влучив у ворота з близької дистанції. Вже за дві хвилини черговий тиск на ворота "Маріуполя" закінчився взяттям воріт: прохід Кирила Ковальця і хороший пас на Дениса Безбородька, який пробив прямо в сітку - 1:0.

57-а хвилина і удар Ковальця низом, прямо з лінії штрафного майданчика в самий кут, зробив рахунок в грі більш комфортним для "Олександрії". На 69-й хвилині, після розіграшу кутового, Віктор Корнієнко забив м'яч у власні ворота - 3:0.

Вже за дві хвилини команда Бабича відіграла один гол: В'ячеслав Чурко після подачі з флангу змінив рахунок гри - 3:1, який став фінальним.

Примітно, що посеред тижня обидва клуби провели матчі 1/8 фіналу Кубка України. "Маріуполь" мінімально обіграв "Олімпік", а "Олександрія" в серії пенальті здолала "Зорю".

Додамо, клуби є сусідами по турнірній таблиці – 23 очки у "Олександрії" (5 місце), "Маріуполь" – 16 балів (6).

Нагадаємо, "Зоря" завдала "Дніпру-1" п'яту поспіль поразку в УПЛ.

Новини по темi

Місія ОБСЄ прозвітувала про отримання повідомлень щодо розведення сил у Золотому

Спорт • 3 листопада 2019, 13:34  •  12297 перегляди

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ прозвітувала про отримання повідомлень про завершення відведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Золотого. Про це йдеться в оперативному звіті СММ ОБСЄ від 2 листопада, передає УНН.

Суспільство • 3 листопада 2019, 13:31  •  8135 перегляди

Встановлена на головній площі Миколаєва металева конструкція впала, зачепивши собою громадян, які перебували поряд. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації ГУНП у Миколаївській області.

Кримінал та НП • 3 листопада 2019, 13:21  •  12073 перегляди

На Харківщині повідомлено про підозру чоловіку, який скоїв ДТП на викраденому автомобілі. Про це УНН повідомляє з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

Кримінал та НП • 3 листопада 2019, 13:16  •  8623 перегляди

На Одещині затримали неповнолітнього хлопця, якого бачили останнім з дівчинкою, яку пізніше знайшли вбитою. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації ГУНП в Одеській області.

Кримінал та НП • 3 листопада 2019, 13:06  •  20948 перегляди

В одному з поєдинків 13-го туру чемпіонату України з футболу Прем'єр-ліга "Зоря" гостювала у футболістів "Дніпра-1", передає кореспондент УНН.

Спорт • 3 листопада 2019, 12:45  •  10141 перегляди

Під час продемократичної акції через політичні розбіжності чоловік напав з ножем на чотирьох людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

Новини Світу • 3 листопада 2019, 12:38  •  9667 перегляди

Запаси вугілля на складах на початок листопада сягнули 95% від торішніх. Про це повідомив представник Президента в Кабміні, народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус у Facebook, передає УНН.

Економіка • 3 листопада 2019, 12:30  •  10418 перегляди

Шторм "Амелі" обрушився на Францію у ніч з суботи на неділю, починаючи з берегової лінії. Цієї неділі на заході країни, крім іншого, вітри порушили роботу електромережі. Про це повідомляє УНН з посиланням на BMF TV.

Новини Світу • 3 листопада 2019, 12:08  •  17281 перегляди

Ціни на газ для населення за сім місяців знизилися на майже 35%. Про це повідомив представник Президента в Кабміні, народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус у Facebook, передає УНН.

Економіка • 3 листопада 2019, 12:03  •  13077 перегляди