Шість пропущених шайб не завадили “Соколу” обіграти чинного чемпіона України

Київ  •  УНН

9 жовтня 2021, 23:28  •  17145 перегляди

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У Києві відбувся заключний матч 7-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому “Сокіл” приймав “Донбас”, інформує УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Кияни активно почали зустріч, і на першу перерву команди пішли за рахунку 3:0 — рахунок в матчі відкрив Єгор Кузьменко, а потім дублем відзначився Антон Рубан. Незважаючи на заміну голкіпера (замість Яніса Воріса в ворота донеччан став Богдан Дьяченко), гольова феєрія у виконанні “Сокола” продовжилася, і до 32-й хвилині зустрічі рахунок був подвоєний — по голу оформили Олександр Павленко, Михайло Симчук і Динар Хайруллов.

Однак ще в другому періоді “Донбасу” вдалося відквитати три шайби — за 3 хвилини свої шанси змогли успішно реалізувати Фелікс Морозов, Віктор Туркін та Віктор Захаров.

На старті третього періоду кияни збільшили перевагу завдяки другому голу від Єгора Кузьменко, але потім пропустили ще тричі. Андрій Григор’єв, Олег Шишлянніков і Віталій Андрейків до 55-й хвилині скоротили відставання до мінімального.

На останніх хвилинах зустрічі наставник “Донбасу” Павло Мікульчик двічі випускав шостого польового гравця, однак зрівняти рахунок гостям не вдалося.

Перемога “Сокола” 7:6 дозволила киянам відірватися вже на 4 очки від переслідувачів, проте “Донбас” має на одну гру менше.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ відбудуться вже сьогодні: “Рулав Одд” прийматиме “Кременчук”, а “Краматорськ” зіграє з “Дніпром”.

Новини по темi

Збірна Боснії та Герцеговини перемогла у матчі суперників України у відборі на ЧС-2022

Спорт • 9 жовтня 2021, 23:28  •  17145 перегляди

В рамках кваліфікації до чемпіонату світу-2022 року збірна Казахстану приймала Боснію та Герцеговини, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 9 жовтня 2021, 21:14  •  18198 перегляди

Таліби заявили, що не будуть працювати зі США з метою стримування екстремістських груп в Афганістані, висловивши безкомпромісну позицію. Про це пише УНН з посиланням на АР.

Новини Світу • 9 жовтня 2021, 21:11  •  19420 перегляди

Динамівський захисник Томаш Кендзьора зіграв за національну збірну Польщі в матчі кваліфікації ЧС-2022. На Національному стадіоні у Варшаві поляки приймали команду Сан-Марино. Про це інформує УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

Спорт • 9 жовтня 2021, 21:04  •  17165 перегляди

Президент Тайваню Цай Інг-Вен обіцяє захищати суверенітет та демократію у той час, коли напруга з Китаєм зросла. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 9 жовтня 2021, 21:02  •  15659 перегляди

На площі П'яцца дель Пополо в Римі зібралися близько 10 тисяч людей, які мітингували проти обов'язкових паспортів вакцинації. Про це інформує УНН з посиланням на ANSA.

Новини Світу • 9 жовтня 2021, 20:55  •  17314 перегляди

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко дав післяматчевий коментар протистояння із Фінляндією (2:1), повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 9 жовтня 2021, 20:37  •  18520 перегляди

Після обвалення частини житлового будинку в Батумі прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі оголосив 11 жовтня днем ​​жалоби. Про це пише УНН з посиланням на DW.

Новини Світу • 9 жовтня 2021, 20:34  •  18542 перегляди

Поблизу села Холодна Балка на Одещині сталася смертельна ДТП, зіткнулися вантажівка і рейсовий автобус. Про це пише УНН з посиланням на пресслужбу поліції Одеської області.

Кримінал та НП • 9 жовтня 2021, 20:07  •  33513 перегляди

З 10 жовтня у Харкові посилюють карантин у зв’язку з переходом області в “помаранчеву” зону. Про це повідомляють у Харківській міськраді, пише УНН.

Суспільство • 9 жовтня 2021, 20:01  •  164689 перегляди