Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

21 грудня 2022, 14:12  •  483210 перегляди
«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

21 грудня 2022, 13:58  •  345816 перегляди
На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

21 грудня 2022, 13:58  •  315242 перегляди
Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

21 грудня 2022, 13:50  •  712881 перегляди
Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

21 грудня 2022, 13:46  •  893132 перегляди
Розкрито схему відшкодування ПДВ: у компаній відомого львівського бізнесмена вилучено понад 25 млн грн готівкою

Розкрито схему відшкодування ПДВ: у компаній відомого львівського бізнесмена вилучено понад 25 млн грн готівкою

21 грудня 2022, 13:34  •  710681 перегляди
Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року

Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року

21 грудня 2022, 13:32  •  401581 перегляди
"Деякі пройшли через пластичну хірургію": Малюк розповів про українських агенток-"амазанок"

"Деякі пройшли через пластичну хірургію": Малюк розповів про українських агенток-"амазанок"

21 грудня 2022, 13:19  •  705220 перегляди
Екоактивісти відпиляли верхівку різдвяної ялинки в центрі Берліна

Екоактивісти відпиляли верхівку різдвяної ялинки в центрі Берліна

21 грудня 2022, 13:10  •  443621 перегляди
На знак солідарності з Україною відомі місця по всьому світу вимкнуть світло

На знак солідарності з Україною відомі місця по всьому світу вимкнуть світло

21 грудня 2022, 13:04  •  446650 перегляди

Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану, передає УНН.

Політика • 21 грудня 2022, 14:12  •  483210 перегляди
Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

У західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ відбулось вручення стипендій юним спортсменам з інвалідністю від міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation в межах програми «Так, я можу!». Програма реалізується спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України (НКСІУ).

Суспільство • 21 грудня 2022, 13:58  •  345816 перегляди
«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

На Дніпропетровщині енергетикам вдалося стабілізувати енергетичну систему. Саме тому в регіоні повертають графіки відключень світла. Про це інформує УНН з посиланням на Telegram-канал голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка.

Війна • 21 грудня 2022, 13:58  •  315242 перегляди
На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Президент США Джо Байден запросив свого українського колегу Володимира Зеленського до Вашингтона цього тижня, оскільки вирішив, що війна в Україні перейшла у «нову фазу». Про це в ефірі CNN This Morning заявив представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає УНН.

Політика • 21 грудня 2022, 13:50  •  712881 перегляди
Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

Гелікоптер NASA Ingenuity Mars, який супроводжує марсохід NASA Perseverance, завершив рейс №37, інформує УНН з посиланням на сторінку NASA в Twitter.

Новини Світу • 21 грудня 2022, 13:46  •  893132 перегляди
Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

Розкрито схему відшкодування ПДВ: у компаній відомого львівського бізнесмена вилучено понад 25 млн грн готівкою

Бюро економічної безпеки України вилучило понад 25 млн грн готівкою у компаній відомого львівського бізнесмена. Як повідомили у пресслужбі БЕБ, розкрито чергову злочинну схему відшкодування ПДВ, передає УНН.

Кримінал та НП • 21 грудня 2022, 13:34  •  710681 перегляди
Розкрито схему відшкодування ПДВ: у компаній відомого львівського бізнесмена вилучено понад 25 млн грн готівкою

Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року

Фонд державного майна України (ФДМУ) продовжить малу приватизації в 2023 році. Продажі перші 7 оголошень про приватизаційні аукціони, які відбудуться в січні наступного року, опубліковані на Prozorro. Про це повідомляє УНН, посилаючись на ФДМУ.

Економіка • 21 грудня 2022, 13:32  •  401581 перегляди
Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року

"Деякі пройшли через пластичну хірургію": Малюк розповів про українських агенток-"амазанок"

Виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Василь Малюк в інтерв’ю «1+1» розповів про жіночу складову агентури СБУ, назвавши їх «амазонками», про яких, після перемоги варто зніти фільми, передає УНН.

Кримінал та НП • 21 грудня 2022, 13:19  •  705220 перегляди
"Деякі пройшли через пластичну хірургію": Малюк розповів про українських агенток-"амазанок"

Екоактивісти відпиляли верхівку різдвяної ялинки в центрі Берліна

Екоактивісти природоохоронного руху «Останнє покоління» (Letzte Generation) відпиляли верхівку різдвяної ялинки в Берліні, встановлену навпроти Бранденбурзьких воріт. Про це повідомляє інформаційне агентство Associated Press, інформує УНН.

Новини Світу • 21 грудня 2022, 13:10  •  443621 перегляди
Екоактивісти відпиляли верхівку різдвяної ялинки в центрі Берліна

На знак солідарності з Україною відомі місця по всьому світу вимкнуть світло

На знак солідарності з Україною у середу, 21 грудня, знамениті місця по всьому світу вимкнуть світло, повідомляє CNN, пише УНН.

Суспільство • 21 грудня 2022, 13:04  •  446650 перегляди
На знак солідарності з Україною відомі місця по всьому світу вимкнуть світло