14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
45975

У квітні вартість борошна в Україні зросте - експерт

У квітні вартість борошна в Україні зросте - експерт

КИЇВ. 6 квітня. УНН. У квітні від відсотка до півтора зросте вартість борошна. Про це у коментарі УНН повідомив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

"Наразі тенденція негативна, ми бачимо пришвидшене зростання цін на хлібобулочні вироби, макарони. Борошно наразі буде збільшуватися в ціні десь від відсотка до півтора", - сказав Дорошенко.

За його словами, великий вплив має збільшення вартості зерна. Ціна на борошно в Україні досить часто є вищою, ніж борошно, вироблене з українського зерна за кордоном у країнах ЄС. Тому українське борошно за кордоном може коштувати дешевше, ніж у нас.

"Також, борошно буде підніматися в ціні до кінця року. Якщо говорити про потенціал зростання ціні, то у 2020-му році ми побачимо, що скоріш за все борошно буде дорожчати лише на відсоток інфляції, а зараз його темпи зростання вартості більші, ніж темпи інфляції", - розповів Дорошенко.

Нагадаємо, під впливом зростання цін на зовнішніх ринках та обмежених обсягів якісної сировини продовжило дорожчати борошно.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram