Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
53625

Нардеп розповів, як знизити високі тарифи на тепло

Нардеп розповів, як знизити високі тарифи на тепло

Антон Поляков

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Повсюдне впровадження програм енергоощадження та усунення комерційних посередників між населенням та ТЕЦ допоможе знизити найвищі в Україні тарифи на теплопостачання у Чернігові. Про це УНН у своєму інтерв’ю розповів народний депутат і кандидат на посаду мера Чернігова Антон Поляков.

"Коли місцева влада заявляє про те, що вони не контролюють ці процеси - це все неправда. Є механізм затвердження ціни за гігакалорію тепла, у якому присутня і мерія: є комерційні прокладки між населенням і працюючою ТЕЦ, є найдорожчий тариф у Чернігові з усієї України на тепло. При цьому, у нас аж ніяк не найбільш економічно розвинене місто в Україні. У людей немає можливості платити найдорожчі тарифи. При цьому, ми постійно субсидіюємо якимось чином сотнями мільйонів гривень з бюджету міста підприємства ТЕЦ. При цьому, немає таких якостей послуг і йде повне, вибачте за вираз, здирництво людей", - розповів Поляков.

Народний депутат впевнений, що програма із впровадження енергоощадження не тільки на рівні освітлювальних приладів, але й усього будинку, допоможе не лише зменшити ціну і за теплопостачання, і за електроенергію.

"Можна змінити тариф, можна поліпшити та зменшити тариф, можна поліпшити якість надання цих послуг - потрібно запустити програму енергоощадження не тільки освітлювальних приладів, але і у цілому будинків. Для того, щоб всі домогосподарства, всі квартири, всі сім'ї могли платити меншу ціну за тепло і за електрику", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше експерт розповів, що на місцевих виборах 2020 року одним із головних параметрів, за яким виборці будуть оцінювати ефективність місцевої влади – це вартість тарифів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram