Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
39150

Харківським школам виділили понад 830 тис. грн на "захист" від коронавірусу

Харківським школам виділили понад 830 тис. грн на "захист" від коронавірусу

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Закладам загальної середньої освіти міста Харкова виділили понад 833 тис. грн з міського бюджету на забезпечення безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили у Харківській міській раді.

“На забезпечення закладів загальної середньої освіти безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами, антисептиками, урнами для збору використаних масок і рукавичок, засобами індивідуального захисту з міського бюджету було виділено 833 тис. 200 грн”, - йдеться у відповіді на запит.

Повідомляється, що заклади загальної середньої освіти чи батьки до Харківської міської ради для отримання масок чи антисептиків не звертались.

Також вказано, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовано відповідно до постанови головного санітарного лікаря України “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)”, і відповідно до неї на входах до закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами, а після проведення занять у школі у кінці робочого дня проводиться очищення і дезінфекція поверхонь.

“...Здійснюється щоденне проведення термометрії для допуску до роботи персоналу закладу освіти, придбані безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, антисептики та ін. направлені у заклади загальної середньої освіти для використання з метою створення безпечних умов перебування здобувачів освіти у закладах”, - вказано у відповіді на запит.

Нагадаємо, у Харкові виникла вкрай напружена ситуація з поширенням COVID-19, місто потрапило у "червону" карантинну зону, що означає посилення карантинних вимог і заходів.

Також нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що якщо батьки не зможуть купувати маски для учнів, це зробить держава.

Зазначимо, що з 15 жовтня в Україні почалися канікули у закладах освіти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram