Понеділок, 22 липня 2019 03:00
10905

Гол українця дозволив ФК "Вентспілс" здобути розгромну звитягу на старті Ліги Європи

Михайло Сергійчук

КИЇВ. 12 липня. УНН. Клуб двох українців вдало провів поєдинок першого кола відбіркового етапу до Ліги Європи 2019/20 років, передає кореспондент УНН.

У першому матчі дуелі латвійський "Вентспілс" вдома завдав фіаско албанському ФК "Теута" причому на 5-й хвилині відзначився голом Михайло Сергійчук. Українець в ефектному падінні через себе вдало пробився з межі карної зони.

На 78-ій хвилині Даніілс Улімбашевс подвоїв рахунок, а на 88-ій хвилині нігерійський легіонер господарів Ауеген довів рахунок до розгромного – 3:0.

Зауважимо, що у складі "Вентспілса" весь матч провів український голкіпер Костянтин Махновський.