Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22890

Рада знову не голосувала питання повноважень скандальної футбольної ТСК

Рада знову не голосувала питання повноважень скандальної футбольної ТСК

КИЇВ. 16 червня. УНН. Відповідно до порядку денного засідання ВР, сьогодні депутати мали розглянути постанови щодо продовження або ж не продовження повноважень так званої футбольної ТСК, передає УНН.

Разом з тим, питання так і не було поставлене на розгляд. І трапилося це вже вдруге поспіль. Перший раз розгляд постанов про футбольну ТСК зняли з порядку денного 19 травня, вочевидь, за браком голосів.

Нардепи не виключають, що ймовірно голосуватиму питання комісії вже завтра, хоч і не називають конкретних причин таких постійних відтермінувань.

Нагадаємо, згадана ТСК була створена ще 15 листопада минулого року, а 15 травня — остаточно втратила свої законні повноваження. Протягом піврічного періоду роботи члени Комісії побували на збудованих міні-майданчиках в столиці, декілька разів заслухали правоохоронців, а також відвідали українське підприємство із виготовлення штучного покриття для футбольних полів.

Разом із тим, за підсумком своєї роботи, ТСК так і не склала фінального звіту. Згідно із відомостями офіційного порталу ВРУ, у підготовленому варіанті висновку низка фактів залишилися непідтвердженими.

Продовження роботи комісії лобіюють окремі депутати від ОПЗЖ, в той час як низка парламентарів від різних фракцій називають її діяльність “штучною”, “політизованою” і навіть “замовною”.

Свою позицію з цього приводу висловили напередодні й представники футбольної спільноти. Володарі “Золотого м’яча” Блохін, Бєланов і Шевченко направили депутатам своє відкрите звернення, в якому закликали “не допустити маніпуляцій на темі ТСК, що мають на меті дискредитацію українського футболу”.

Згодом, до заяв зіркових футболістів долучилися й інші функціонери, на кшталт Маркевича, Петракова, Дем'яненка. Вони теж закликали Раду “не плутати спорт із політикою”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram