Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
93150

Київський депутат від "Батьківщини" заволодів газовою трубою

Київський депутат від "Батьківщини" заволодів газовою трубою

Денис Москаль

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Як підключитися до газопостачання, якщо балансоутримувачем стала приватна особа, а Київоблгаз пов'язаний з нею "секретним" договором і не може без її згоди дати газ - цим питанням задалися мешканці котеджного містечка "Северинівка" під Києвом. Всі комунальні мережі там опинилися в приватних руках депутата Київради від "Батьківщини" Дениса Москаля, повідомляє УНН.

Тепер підключитися до газу можливо тільки через прокладку Москаля. При цьому в Київоблгаз пояснюють, що так складений договір між ними і компанією депутата від "Батьківщини" "Діо груп". Але який саме договір - повідомити теж не можуть, оскільки це комерційна таємниця.

"Згідно з п. 13.1. Статуту акціонерного товариства "Оператор газорозподільної мережі "Київоблгаз": комерційною таємницею Товариства є відомості, пов'язані з виробництвом, технологічною інформацією, управлінням, фінансами та іншою діяльністю Товариства, що не є державною таємницею, розголошення (передача) яких може завдати шкоди інтересам і діловій репутації Товариства. З огляду на вищесказане, в АТ "Київоблгаз" відсутні правові підстави для надання копій документів, зокрема, копії договору №642 то МД від 01.12.2016 на експлуатацію складових газорозподільної системи укладеного з ТОВ "Діо-груп", - відповіли в "Київоблгаз" на запит УНН.

Нагадаємо, Денис Москаль знову балотується до Київради від партії "Батьківщина", яка обіцяє киянам тарифну справедливість. При цьому в "Батьківщині" "тарифний скандал" за участю їх однопартійця Москаля не коментують по суті, заявляючи, що вони не відповідають за дії своїх членів і кандидатів до міськради.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram