Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
79785

Зеленський запровадив санкції щодо десятків банків РФ та "банків" ОРДЛО

Зеленський запровадив санкції щодо десятків банків РФ та "банків" ОРДЛО

Володимир Зеленський

КИЇВ. 24 червня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав указ про продовження і нові санкції щодо 55 банків і фінансових компаній Росії і "банків" ОРДЛО. Про це пише УНН з посиланням на офіційний сайт глави держави.

Деталі

Санкції на кожен з банків накладаються на 3 роки. Серед установ, на які накладена заборона є Банк Москви, Газпром Банк, банк "Росія", банк "ВТБ", державна корпорація "ВЕБ.РФ", Сбербанк Росії, а також платіжні системи MoneyTo, BLIZKO, ANELIK, "Колібрі".

Серед фізичних осіб, на яких наклали, санкції опинилися засновники банку “Севастопольський морський банк” Анненков Олександр Васильович та Анненкова Лідія Василівна.

Санкції наклали і на дві установи, що знаходяться на окупованому Донбасі. Це "Центральний Республіканський Банк Донецької Народної Республіки", що знаходиться в Донецьку і так званий "Державний банк Луганської Народної Республіки" у місті Луганськ.

Доповнення

Відповідним документом доручено Кабінету міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 2 цього рішення.

Міністерству закордонних справ України - поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram