Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
55350

Російський мільярдер Дерипаска виграв позов до Олексія Навального

Російський мільярдер Дерипаска виграв позов до Олексія Навального

Олег Дерипаска

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Арбітражний суд Москви зобов'язав Олексія Навального видалити частину програми "Навальний Live" від 2019 року, в якій опозиційний політик звинуватив мільярдера Олега Дерипаску у корупції. Тоді Навальний, зокрема, заявив, що Дерипаска "користується незаконною підтримкою держави під час зайняття бізнесом, отримуючи безповоротні кредити". Про це пише УНН з посиланням на Радіо.Свобода.

Деталі

Також суд зобов'язав відповідача виплатити Дерипасці один рубль, як компенсацію моральної шкоди та опублікувати протягом місяця спростування в газеті "Комерсант".

Зазначається, що у своєму позові мільярдер вимагав спростування від Навального, проте суд нагадав представникам Дерипаски, що канал в YouTube заблокований на вимогу Роскомнагляду. Тоді адвокати позивача, як майданчик для спростування та запропонували "Комерсант", мотивуючи це тим, що журналісти видання перебували у залі судових засідань.

"Вирішили, що це буде смішно", - пояснив один із представників Дерипаски.

Доповнення

Російський мільярдер Олег Дерипаска неодноразово був героєм антикорупційних розслідувань Олексія Навального та його команди. В одному з останніх таких розслідувань стверджувалося, що приватними літаками, будинками та готелями, які належать бізнесмену, безоплатно користуються родичі міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

Додамо

Олексій Навальний зараз перебуває в ув'язненні. Опозиціонера було заарештовано у січні після повернення до Росії з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння отрутою "Новачок". 2 лютого за рішенням суду Навальний був відправлений до колонії у місті Покрові у Володимирській області відбувати термін в кримінальній справі, за якою його було засуджено до умовного терміну.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram