Сенегал переміг Єгипет та виграв Кубок Африки

Київ  •  УНН

6 лютого 2022, 22:37  •  22766 перегляди

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Сенегал здобув перемогу в серії пенальті. Про це повідомляє УНН.

Деталі

На початку матчу збірна Сенегалу заробила право на пробиття пенальті. Садіо Мане не зумів переграти голкіпера єгиптян.

До кінця першого тайму була рівна гра, в якій можна відзначити хіба що удар Мохамеда Салаха, з яким впорався голкіпер Сенегалу.

В другому таймі продовжилась рівна гра, в якій трохи гострішими були сенегальці. Але команди не забили голів у основний час, тому їх очікувало ще 30 хвилин додаткового часу.

Вже в першій додатковій 15-хвилинці гравці Сенегалу мали три гольові моменти, проте не змогли їх реалізувати.

В другому додатковому таймі команди не ризикували. Матч завершився з рахунком 0:0.

Серію пенальті команди розпочали з точних ударів. Єгипет не забив свій другий удар, а Сенегал третій. Рахунок 2:2 після трьох ударів.

Сенегал забив четвертий удар, а удар єгиптянина відбив Едуар Менді. П’ятий удар реалізував Садіо Мане і приніс Сенегалу перемогу на турнірі. 4:2 на користь Сенегалу в серії пенальті.

Нагадаємо

Раніше повідомлялось, що серія пенальті допомогла визначити другого фіналіста Кубку Африки.

6 лютого 2022, 20:05  •  19496 перегляди
Вийшов у старті: Ярмоленко допоміг “Вест Хему” пробитися до 1/8 фіналу Кубку Англії

6 лютого 2022, 19:48  •  15606 перегляди

Сенегал здобув перемогу в серії пенальті. Про це повідомляє УНН.

Спорт • 6 лютого 2022, 22:37  •  22766 перегляди

Сторони в рамках Енергетичної ради ЄС-США, що відбудеться в понеділок у Вашингтоні обговорять шляхи зміцнення трансатлантичної енергетичної безпеки, підвищення енергетичної стійкості України та недопущення використання енергії в якості геополітичної зброї. Про це йдеться у блозі Високого представника ЄС Жозепа Борреля, який був оприлюднений на сайті Європейської служби зовнішніх дій, інформує УНН.

Політика • 6 лютого 2022, 22:20  •  13864 перегляди

Рятувальники показали снігові фонтани у Карпатах. Зараз туристам радять не ходити у гори. Відео оприлюднили на сторінці Головного управління ДСНС України у Закарпатській області, передає УНН.

Суспільство • 6 лютого 2022, 21:51  •  16008 перегляди

У межах 1/16 фіналу Кубку Англії “Евертон” захисника збірної України Віталія Миколенка на своєму полі зустрічався з колегами по Прем’єр-лізі з “Брентфордом”, а “Манчестер Сіті” Олександра Зінченка приймав “Фулгем” із Чемпіоншипу, інформує УНН з посиланням на сайт УАФ.

Спорт • 6 лютого 2022, 21:36  •  16063 перегляди

У Лондоні в секонд-хенді RSPCA відвідувачка забула у примірочній дизайнерську сумку Balenciaga вартістю 564 фунти стерлінгів (приблизно 21,5 тисячі гривень). Аксесуар продали з усім, що було всередині. Про це повідомляє УНН з посиланням на Mirror.

Новини Світу • 6 лютого 2022, 21:17  •  53787 перегляди

В Оттаві (Канада), де тривають акції протесту проти COVID-обмежень та обов’язкової вакцинації, оголосили надзвичайний стан. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву мера Джима Вотсона, інформує УНН.

Кримінал та НП • 6 лютого 2022, 21:02  •  22922 перегляди

Rockstar Games підтвердила, що працює над розробкою наступної частини серії ігор Grand Theft Auto. Про це йдеться в офіційному блозі компанії, інформує УНН.

Новини Світу • 6 лютого 2022, 20:42  •  26399 перегляди

Президент США Джо Байден і президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову. Сторони підтвердили свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Білого дому.

Політика • 6 лютого 2022, 20:28  •  15398 перегляди

У місті Детройт будують ділянку автошляху, яка зможе заряджати електрокари під час руху. Для цього власники автомобілів мають встановити спеціальний приймач. Про це повідомляє УНН Business Insider.

Технології • 6 лютого 2022, 20:05  •  19496 перегляди

У межах 1/16 фіналу Кубку Англії “Вест Хем” півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка на виїзді зустрічався з представником Національної ліги “Північ” (шостий за рангом дивізіон місцевого футболу) “Кіддермінстером”, передає УНН з посиланням на сайт УАФ.

Спорт • 6 лютого 2022, 19:48  •  15606 перегляди