ukrainski-sportsmenky-vyboroly-pershu-v-istorii-komandnu-medal-na-kubku-svitu-z-fekhtuvannia

Українські спортсменки вибороли першу в історії командну медаль на Кубку світу з фехтування

• 25901 переглядiв

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу в Гонконзі, ставши першою в історії українською командою на змаганнях такого рівня.

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах вперше в історії здобула медаль у команді на Кубку світу. Це сталось на змаганнях у Гонконгу. Про це пише УНН з посиланням на Мінмолоді та спорту.

Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Катерина Буденко та Дарія Миронюк стали бронзовими призерками Кубка світу у Гонконзі

- йдеться в дописі.

Зазначається, що поступаючись по ходу поєдинку за "бронзу" п'ятьма уколами 11:16, квартету таки вдалося вирвати перемогу у команди Республіки Корея — 34:31.

У відомстві додали, що досі найкращим результатом нашої жіночої рапіри в командній першості на рівні Кубків світу було шосте місце (лютий 2024 року, Єгипет).

Україна виграла дивізіон ІВ чемпіонату світу-2024 з хокею03.05.24, 22:17