Баскетбол: новачок Суперліги завоював дебютну перемогу в чемпіонаті

Київ  •  УНН

1 жовтня 2021, 22:45  •  16777 перегляди

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Новачок елітного дивізіону “Кривбас” провів баталію проти “Тернополя”, яка стала першою домашньою в сезоні, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Що відомо

Господарі стримали тиск більш досвідчених гостей, вирівняли гру та вирвали в овертаймі дебютну перемогу — 95:89.

Деталі

До початку поєдинку номінальними фаворитами поєдинку вважалися гості з Тернополя. Втім для господарів додатковою мотивацією став факт першого домашнього матчу в Суперлізі. Підтримувані своїми вболівальниками криворіжці досить впевнено ввійшли в гру. Тон зі старту задавали легіонери. У “Кривбаса” активністю вирізнявся Полайт. У гостей активно ввійшли Фрустингер з Гріффіном, які забезпечили їм невелику перевагу.

Однак по ходу другої чверті господарі краще порозумілися на майданчику, додали агресії та стали впевнено скорочувати відставання. Фіналом першої половини матчу стало триочкове влучання Артамонова під кутом, яке вивело господарів у лідери.

По перерві гра вирівнялася. У середині заключної чверті гості відірвалися на максимальні для другої половини сім очок. Та господарі відіграли відставання і були близькими до перемоги. Однак виборювати перший успіх у чемпіонаті криворіжцям уже довелося в овертаймі. На цю частину гри в гостей забракло сил.

Головним лідером командного успіху “Кривбаса” став Едвард Полайт — 25 очок, 8 підбирань. У гостей Джозеф Фурстингер набрав 29 очок та 8 підбирань.

Доповнення

“Кривбас” наступного разу зіграє 3-го жовтня вдома проти “Київ-Баскета”. “Тернопіль” того ж дня гратиме в Миколаєві.

Спорт • 1 жовтня 2021, 22:45  •  16777 перегляди

У п'ятницю, 1 жовтня, на швидкісній трасі S17 між Любліном та Варшавою сталася жахлива аварія, внаслідок якої загинув 23-річний українець. Про це повідомляє УНН з посиланням на Wp.pl.

Суспільство • 1 жовтня 2021, 22:43  •  40964 перегляди

Відбувся заключний матч п’ятого туру Української хокейної-ліги — “Дніпро” прийняв “Білий Барс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Спорт • 1 жовтня 2021, 22:34  •  17699 перегляди

Марокко незабаром почне давати третю дозу вакцини проти COVID-19. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я, пише УНН.

Новини Світу • 1 жовтня 2021, 22:32  •  17841 перегляди

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитися до півфіналу “Chicago Fall Tennis Classic” з призовим фондом 565 тис. дол., повідомляє УНН з посиланням на сайт “Великого тенісу України”.

Спорт • 1 жовтня 2021, 22:25  •  22561 перегляди

Еквадор планує помилувати до 2 000 ув'язнених, щоб зменшити переповненість у місцях позбавлення волі після того, як 118 в'язнів загинули, а ще 79 отримали поранення під час найгіршого в країні заворушення. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 1 жовтня 2021, 22:20  •  23636 перегляди

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі виключила, що помилує свого попередника Михайла Саакашвілі, затриманого в Тбілісі. Про це пише УНН з посиланням на News Georgia.

Новини Світу • 1 жовтня 2021, 22:05  •  89540 перегляди

Поєдинком у Маріуполі за участі однойменного клубу та “Руху” стартувала програма 10-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайт приазовців.

Спорт • 1 жовтня 2021, 21:24  •  19502 перегляди

Експериментальний препарат для важкої форми Covid мольнупіравір знижує ризик госпіталізації або смерті приблизно наполовину, свідчать результати проміжних клінічних випробувань. Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

COVID-19 • 1 жовтня 2021, 21:20  •  38102 перегляди

Збірна України завоювала дві медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в Пітешті (Румунія), передає УНН з посиланням на Федерацію каное України.

Спорт • 1 жовтня 2021, 21:06  •  18859 перегляди