ЧС-2018: нереалізований пенальті Мессі призвів до втрати очок збірної Аргентини

Київ  •  УНН

16 червня 2018, 21:18  •  8474 перегляди

КИЇВ. 17 червня. УНН. У квартеті D чемпіонату світу з футболу відбулося протистояння першого туру між збірними Аргентини та Ісландії, передає кореспондент УНН.

На 11 хвилині м’яч потрапив на вільного Бьярнасона, який з вигідного положення в штрафній схибив при ударі по воротах. Ближче до середини тайму команди обмінялися голами. Першим відзначився Серхіо Агуеро. Нападник “Манчестер Сіті” прийняв м’яч спиною до воріт, відтер корпусом опонента, після чого поцілив майже у верхній кут воріт ісландців.

На 23 хвилині Сігурдссон прострілив до карної зони, воротар Кабальєро стрибнув за м’яч, але зафіксувати або відбити м’яч подалі аргентинському стражу не вдалося, чим скористався Фіннбогасон — 1:1.

По перерві ближче до перемоги були аргентинці. Спочатку Ліонель Мессі заробив на собі пенальті, з яким впорався Халдорсон (воротар парирував удар бомбардира “Барселони”). Згодом кіпер рятував після пострілів Мессі і Агуеро — 1:1.

Додамо також, у другому турі в групі D Аргентині зійдеться з Хорватією, а Ісландія протистоятиме Нігерії.

16 червня 2018, 18:55  •  10677 перегляди
Анджеліна Джолі відвідала колишню столицю "Ісламської держави"

16 червня 2018, 18:51  •  7919 перегляди
Роналду повторив бомбардирський рекорд Пушкаша

16 червня 2018, 18:09  •  10105 перегляди

У квартеті D чемпіонату світу з футболу відбулося протистояння першого туру між збірними Аргентини та Ісландії, передає кореспондент УНН.

Спорт • 16 червня 2018, 21:18  •  8474 перегляди

Загроза розв’язання адміністрацією діючого президента США Дональда Трампа повномасштабної торгової війни викликала серйозні негативні наслідки для світової економіки. Така оцінка наводиться в статті, опублікованій в суботу в газеті The New York Times, інформує УНН.

Війна • 16 червня 2018, 21:02  •  12961 перегляди

Львівські “Карпати” висловили підтримку політичному в’язню Кремля Олегу Сенцову, який був незаконно затриманий Росією і засуджений до 20 років суворого режиму, повідомляє УНН з посиланням на сайт “зелено-білих”.

Спорт • 16 червня 2018, 20:37  •  10719 перегляди

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3×3 здобула першу перемогу на “Limassol Challenger”, здолавши в матчі групового етапу хорватський Загреб. Про це інформує Федерація баскетболу України, передає УНН.

Спорт • 16 червня 2018, 20:22  •  8012 перегляди

Марокканський півзахисник Амін Харіт, який є одноклубником українця Євгена Коноплянки, визнаний кращим футболістом матчу групового етапу чемпіонату світу-2018 між командами Марокко та Ірану, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Спорт • 16 червня 2018, 19:57  •  17164 перегляди

Унаслідок наїзду на людей у Москві 16 червня травми дістали 8 людей, серед постраждалих є один громадянин України. Про це повідомляє центральне державне інформаційне агентство Росії "ТАРС" з посиланням на джерело у екстрених службах, інформує УНН.

Суспільство • 16 червня 2018, 19:18  •  11789 перегляди

У колективі збірної Польщі стався неприємний інцидент з одним із гравцем нападу, повідомляє УНН з посиланням на сайт Football-Italia.

Спорт • 16 червня 2018, 19:06  •  8978 перегляди

Прес-служба столичного метрополітену інформує про отримання повідомлення про замінування ряду станцій. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційну сторінку київського метро у Facebook.

Суспільство • 16 червня 2018, 18:55  •  10677 перегляди

Американська акторка і спецпосланець комітету ООН у справах біженців Анджеліна Джолі приїхала в іракське місто Мосул, який терористична організація “Ісламська держава” називала своєю “столицею” до вигнання в 2017 році. Про це повідомляє комітет ООН у справах біженців.

Суспільство • 16 червня 2018, 18:51  •  7919 перегляди

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду забив 84 голи за збірну Португалії і наздогнав Ференца Пушкаша в списку кращих бомбардирів європейських національних команд, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 16 червня 2018, 18:09  •  10105 перегляди